Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Merit Hotellerinde 1 hafta tatil yapmak ister misiniz?

25 Mart, 2010 | 16:10

Merit Hotelleri, “Fila&Hülya Avşar Veteran Tenis Turnuvası”nı kazanan 4 çifte, Merit Crystal Cove Hotel’de 1 haftalık tatil hediye ediyor.

Merit Hotelleri, 29 Mart – 11 Nisan 2010 tarihleri arasında Tenis Eskrim Dağcılık Kulübü (TED) tarafından düzenlenen “Fila & Hülya Avşar Veteran Tenis Turnuvası”nı kazanan 4 çifte ödül olarak, Merit Crystal Cove Hotel’de 1 haftalık konaklama hediye ediyor.

“Fila & Hülya Avşar Veteran Tenis Turnuvası”nı kazanan 4 çifti, Doğu Akdeniz’in berrak sularına uzanan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin en güzel koylarında yer alan Merit Crystal Cove Hotel’de rüya gibi bir tatil bekliyor.

29 Mart Pazartesi günü TED Spor Kulübü’nde Hülya Avşar’ın da katılımıyla düzenlenecek kahvaltılı basın toplantısının ardından bir gösteri maçı gerçekleştirilecek. Merit Hotelleri’nin Ödül Sponsoru olduğu turnuva, 11 Nisan’da sona erecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Fila & Hülya Avşar Veteran Tenis Turnuvası, Merit Crystal Cove Hotel, Merit Crystal Cove Hotel Haberleri, Merit Crystal Cove Hotel Rezervasyon, Merit Crystal Cove Hotel Tatil, Merit Hotel, Merit Hotelleri, Merit Hotelleri Haberleri,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları