Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

MercedesTrophy 2014 golf turnuvası için geri sayım başladı

12 Haziran, 2014 | 09:20

Bu yıl 9. kez düzenlenecek “MercedesTrophy” Golf Turnuvası’nda 252 golf tutkunu yarışacak.

Mercedes-Benz Türk tarafından bu yıl dokuzuncusu düzenlenecek olan “MercedesTrophy” Golf Turnuvası, 14- 15 Haziran 2014 tarihlerinde, Kemer Golf & Country Club’ta gerçekleştirilecek. İki gün sürecek olan turnuvada, 252 golf tutkunu şampiyonluk için yarışacak. MercedesTrophy 2014 kapsamında ayrıca, golf sporuna ilgi duyan konuklara “Fun For Beginners” etkinliği çerçevesinde özel gruplar halinde ders alma fırsatı da sunulacak.

GOLF OTELLERİ İÇİN TIKLAYIN

Mercedes-Benz Türk’ün Türkiye’de golf sporunun yaygınlaşmasına destek olmak amacıyla düzenlediği “MercedesTrophy”de ayrıca, dileyen Kemer Golf & Country Club üyeleri ve turnuva katılımcıları da Yeni C-Serisi, Yeni GLA, SLK, ML ve smart modelleri ile test sürüşü yapılabilecek.

Önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da “MercedesTrophy”de birinciliği elde edecek üç oyuncu 25-30 Eylül tarihleri arasında Stuttgart’ta 25. kez gerçekleşecek olan MercedesTrophy Grand Final’de Türkiye’yi temsil etme, bir oyuncu da İngiltere’de gerçekleştirilecek “Open Championship”e katılma şansını yakalayacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Golf, golf otelleri, Golf Turnuvası, Golf Turnuvası mercedes, Kemer Golf & Country Club, MercedesTrophy, MercedesTrophy golf, yurtdışı golf otelleri, yurtiçi Golf otelleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları