Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

MercedesTrophy 2014 golf turnuvası için geri sayım başladı

12 Haziran, 2014 | 09:20

Bu yıl 9. kez düzenlenecek “MercedesTrophy” Golf Turnuvası’nda 252 golf tutkunu yarışacak.

Mercedes-Benz Türk tarafından bu yıl dokuzuncusu düzenlenecek olan “MercedesTrophy” Golf Turnuvası, 14- 15 Haziran 2014 tarihlerinde, Kemer Golf & Country Club’ta gerçekleştirilecek. İki gün sürecek olan turnuvada, 252 golf tutkunu şampiyonluk için yarışacak. MercedesTrophy 2014 kapsamında ayrıca, golf sporuna ilgi duyan konuklara “Fun For Beginners” etkinliği çerçevesinde özel gruplar halinde ders alma fırsatı da sunulacak.

GOLF OTELLERİ İÇİN TIKLAYIN

Mercedes-Benz Türk’ün Türkiye’de golf sporunun yaygınlaşmasına destek olmak amacıyla düzenlediği “MercedesTrophy”de ayrıca, dileyen Kemer Golf & Country Club üyeleri ve turnuva katılımcıları da Yeni C-Serisi, Yeni GLA, SLK, ML ve smart modelleri ile test sürüşü yapılabilecek.

Önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da “MercedesTrophy”de birinciliği elde edecek üç oyuncu 25-30 Eylül tarihleri arasında Stuttgart’ta 25. kez gerçekleşecek olan MercedesTrophy Grand Final’de Türkiye’yi temsil etme, bir oyuncu da İngiltere’de gerçekleştirilecek “Open Championship”e katılma şansını yakalayacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Golf, golf otelleri, Golf Turnuvası, Golf Turnuvası mercedes, Kemer Golf & Country Club, MercedesTrophy, MercedesTrophy golf, yurtdışı golf otelleri, yurtiçi Golf otelleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları