Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Mercedes-Benz Türk TIR Expo 2014 Fuarı’nda

30 Mayıs, 2014 | 10:23

Mercedes-Benz Türk “farklı ihtiyaca – farklı ürün” yaklaşımını vurgulayarak 6 farklı çekicisi ile “TIR Expo Treyler, Üstyapı ve Yan Sanayi Fuarı”na katıldı.

Çekici kamyon segmentinde geniş ürün portföyü ile Mercedes-Benz Türk, 29 Mayıs – 1 Haziran tarihleri arasında CNR Expo Fuar Merkezi Yeşilköy’de düzenlenen TIR Expo Fuarı 2014’e katıldı.

Mercedes-Benz Türk, TIR Expo Treyler, Üstyapı ve Yan Sanayi Fuarı’nda “farklı ihtiyaca – farklı ürün” yaklaşımını vurgulayarak Actros ve Axor model 6 farklı çekicisi ile yer aldı.

Farklı kullanım alanları için, farklı ihtiyaçlara uygun donanımlarda sunulan Mercedes-Benz kamyonları sektör tarafından tercih edilmeye devam ediyor. Mercedes-Benz Türk, müşterilerine en uygun, dolayısıyla en ekonomik ürün seçeneklerini sunmayı sürdürüyor.

Mercedes-Benz Türk Kamyon Pazarlama ve Satış Müdürü Bahadır Özbayır, “Başarımızı birçok faktörle birlikte piyasaya yakın olmamıza borçluyuz. Bu yakınlık ihtiyaçları doğru tespit etmemize ve çözüm önerileri sunmamıza imkan sağlıyor. TIR Expo ve benzeri fuarların bu anlamda önemi büyük. Bu sebeple biz de bu fuarda yer aldık ve standımızda geniş bir ürün yelpazesi ile araçlarımızı sunuyoruz. Lider de olsanız tek başınıza başarılı olamazsınız. Örneğin üstyapısı olmadan kamyonu trafiğe bile çıkartamazsınız. Biz birbirimizi besler, birbirimizden güç alırız. Treyler firmaları, üstyapı firmaları, yan sanayi firmaları ile hep birlikte burada olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” şeklinde konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
CNR EXPO, CNR Expo Fuar, Mercedes, Mercedes araçları, Mercedes çekici, Mercedes fuar, Mercedes fuar haberleri, Mercedes tır, Mercedes-Benz, Mercedes-Benz Türk, TIR Expo, TIR Expo Fuarı 2014, TIR Expo Treyler, Üstyapı ve Yan Sanayi Fuarı, Yan Sanayi Fuarı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları