Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Merakla beklenen düğün Venedik’te

24 Eylül, 2014 | 08:26

Sadece Hollywood’un değil tüm dünyanın merakla beklediği düğünün nerede yapılacağı belli oldu.

Oscar ödüllü aktör George Clooney, avukat sevgilisi Amal Alamuddin ile evlenme kararı aldıklarını duyurdu. Herkesin merak ettiği ise düğünlerinin nerede olacağıydı.

Her fırsatta İtalya turuna çıkan George Clooney, düğün için de tercihini bu ülkeden yana kullandı. İtalya’nın Floransa kentinde bir ödül törenine katılan 53 yaşındaki Clooney, nişanlısı Amal Alamuddin ile birlikte kırmızı halıya çıktı.

Clooney “Hayatımın aşkıyla burada İtalya’da karşılaştım. Onunla birkaç hafta içinde Venedik’te evleneceğiz” ifadelerini kullandı.

Brad Pitt, Angelina Jolie ve Matt Damon gibi Hollywood’un ünlü simalarında katılacağı düğünün önümüzdeki hafta sonu olacağı belirtildi.

Sinema dünyası denince akla öncelikle Los Angeles, New York ve Londra geliyor olabilir. Tüm bu büyüleyici şehirlerden önce film yapımcılarının, yönetmenlerin büyülendiği bir başka şehir var: Venedik…

Aslında bir şehir de değil, gondollarla gezebileceğiniz, kanallarında dolaşabileceğiniz, köprülerden izleyebileceğiniz tam 118 küçük adadan oluşuyor Venedik. Her bir köşesi görmeye ve gezmeye değer. Dilerseniz yemek, içmek için yapın Venedik turu, dilerseniz de sanat, mimari yapısını görmek için. Romantizmi dünyada Venedik gibi güzel ifade edebilen az şehir vardır.

Şarabı, kendine özgü mutfağı, özel turları ve elbette her sene düzenlenen coşkulu Venedik karnavalı, Venedik’i görmeniz için geçerli bir sebep. Balayı için ya da birkaç günlük kaçamak için San Marco meydanı ve çevresinde pek çok otel ve tur seçeneği bulunuyor.

George Clooney ve Amal Alamuddin de Venedik’in büyüsüne kapılan ünlülerden. Çiftin sadece düğünlerini değil balayılarını da bu romantik şehirde yapması bekleniyor.

George Clooney ve Amal Alamuddin de Venedik’i tercih etti Venedik Karnavalı Video

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Amal Alamuddin, Amal Alamuddin George Clooney, Amal Alamuddin haberleri, Amal Alamuddin kimdir, festival videoları, George Clooney, George Clooney evleniyor, George Clooney haberleri, George Clooney İtalya, George Clooney Sevgilisi, George Clooney Venedik, İtalya, İtalya Balayı, İtalya balayı turu, İtalya Haberleri, İtalya Turu, karnaval videoları, Venedik Balayı, Venedik balayı turu, Venedik italya, Venedik italya balayı, venedik karnavalı video, venedik karnavalı videoları, Venedik turu, venedik video, venedik videoları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları