Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Menderes Türel: Bakanlık beklentim yok

25 Nisan, 2009 | 12:24

Menderes Türel Mart ayında yapılan yerel seçimleri kaybeden Antalya Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Menderes Türel, turizm bakanı yapılacağı iddialarıyla ilgili, “Böyle bir beklentim yok. Bu konu tamamen Başbakan’ımızın takdiri olan bir şey. Sivil bir vatandaş olarak kentime hizmet etmenin çalışmalarını yapıyorum.” dedi.

Antalya Valisi Alaaddin Yüksel’i makamında ziyaret eden Türel, konuyu Başbakan ile görüşüp görüşmediğine ilişkin soruya, “Kesinlik aramızda böyle bir konuşma geçmedi.” cevabını verdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alaaddin Yüksel, Antalya Büyükşehir Belediyesi, Menderes Türel, Politika, Recep Tayyip Erdoğan,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları