Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yasak kalktı, memurlar Yunan adalarına akın etti

13 Ağustos, 2016 | 08:32

Yasak kalktı, memurlar Yunan adalarına akın etti

Kamu personeline getirilen izin yasağının kaldırılmasını fırsat bilen yüzlerce memur Yunan adalarına akın etti.

15 Temmuz’daki darbe girişimi nedeniyle yürütülen çalışmalar kapsamında kamu personeline getirilen izin yasağının 8 Ağustos itibarıyla kaldırılmasının ardından, kamu çalışanları komşunun yolunu tuttu.

Yunan Adaları‘na kruvaziyer turları başladı. İzmir’den yüzlerce memur, perşembe günü limandan kalkıp, pazar günü dönen ve sadece Yunan adalarına giden cruise gemilerine bindi. Sıcaklığın 40 dereceleri bulduğu İzmir’den Yunan Adaları’na gidişte uzun kuyruklar oluşsa da Yunan Adaları’nın vizesiz olması nedeniyle işlemler uzun sürmedi ve tatilciler adaların yolunu tuttular.

Her hafta İzmir Limanı’ndan yerli turist alan gemiyle Yunan Adaları’na gidiliyor, turun sona ermesinin ardından pazar günü İzmir’e dönülüyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Gemi Turları, Vizesiz Turlar, vizesiz Yunan adaları, Yunan Adaları, yunan adaları gemi turları, Yunan Adaları Turu, Yunanistan,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları