Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Melia Hotels, Çin’de Üçüncü Otelini Şangay’da Açıyor

28 Mayıs, 2017 | 07:22
Melia Hotels International

Melia Hotels International

 

Melia Hotels International, Çin’in Şangay  Hongqiao’da Bölgesinde  Üçüncü Otelini Açıyor

Melia Hotels International, Asya’da büyümek için Çin’de lüks otellerinden birini daha açıyor. Çin’de hala hazırda Gran Melia Xian ve Jinan Melia ile hizmet veren İspanyol otel zinciri, üçüncü otelini Melia Hotels International şehir Şangay şehir merkezide açmayı planlıyor. Melia Hotels açmayı planladığı otel 187 odasıyla, tasarım oryantal sanattan esinlenmiştir. Otel projesinde özel villalar, kendi bahçesi ve geleneksel Çin tasarımı ile açık salonu çevrili üç yatak odası, sahip olacaktır. Ayrıca otelde kalanlara özel 7/24 imuzin servisi, uşak ve şef, İspanyol Abel Lopez Reina tarafından hazırlanan özel yemekler ile hizmet verecek geleneksel restoranda bulunacaktır. Merkado denilen Meliá Şanghay restoranında Akdeniz ve Asya lezzetleri aynı menüde yer alacaktır.

Marko Janssen Meliá Şanghay Hongqiao CEO’su açıklamasında, her gezgin unutulmaz bir deneyim elde edecektir. Ayrıca, otel’de kişiselleştirilmiş bir deneyim için her detay dikkat edilmiştir. Janssen, “Melia hotels, Şanghay’da  Meliá markasını ve İspanyol misafirperverliğini tanıtmak niyetinde. 2017 yılında Melia otel zinciri Çin’de genişlemeye devam ediyor ve 2020 yılında portföyünü beş otele çıkarmayı amaçlıyoruz” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Çin, Hongqiao, Melia Hotels, Melia Hotels International, Şangay,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları