Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Meleklerden Dünya Kupası pozu

12 Haziran, 2014 | 13:52

brezilyalı-modeller Aralarında Victoria’s Secret meleklerinin bulunduğu dört Brezilyalı model Vogue dergisine Dünya Kupası için poz verdi

Vogue dergisinin Haziran sayısına dört Brezilyalı süpr model konuk oldu. Dünya Kupası şerefine hazırlanan bölümde dünyaca ünlü top modeller Raquel Zimmermann ve Isabeli Fontana gibi modellerin yanı sıra Victoria’s Secret defileleriyle ünlerine ün katan Adriana Lima ve Alessandra Ambrosio poz verdi.

FUTBOL BREZİLYANIN BALESİDİR

Stella McCartney ve Alexis Bittar imzalı elbise ve aksesuarlarıyla Steven Meisel’e poz veren dörtlü Brezilya‘daki futboldan bahsetti. Özellikle Neymar ile tanışmış olmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren 30 yaşındaki Isabeli Fontana, Brezilya’da futbola verdikleri değerin çok özel olduğunu belirtti. Ünlü süpermodel Adriana Lima da Brezilya’daki bebeklerin bile ilk sözcüklerinin futbol ile ilgili olduğunu anlattıktan sonra “Futbol Brezilyalıların balesidir” diye ekledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
adriana lima dünya kupası, Brezilya, Brezilya Dünya Kupası, Brezilya Futbol, stella mccartney brezilya, steven meisel vogue,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Power
21 Temmuz, 2014

Dfcnyanın şuana kadar gf6rdfcğfc en yetenekli floutbcu değil belki ama yeşil e7imenlerin gf6rdfcğfc en mfcthiş tope7udur.Bir floutbcu olarak oyuna kattıkları ve sahadaki duruşu…Her finalde mutlaka takımı adına verecek cevabı vardı rakibe.Babasının amele olarak e7alıştığı stadda “Kral” oldu…Kae7 kişiye nasip olur bf6yle bir şey bilinmez…Materazzi e7akalına attığı kafa futbol oynamak isteyenlerin,futbol mafyasına cevabıdır.Teknik direktf6r olarak df6nerse yine e7ok şeyler katar sahaya.Pape Diouf bu transfer fczerine kafa yormaya başlasa iyi olacak..

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Temmuz 21st, 2014 at 16:56 Power mention something about this post....
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları