Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Melbourne Açık bitti tatil başladı

31 Ocak, 2014 | 15:07

Federer_Sydney_Harbour_Bridge

 

Rafa_Nadal_Australia_Plajlarinda

Avustralya Açık ‘ın bitmesiyle kızgın kumlardan serin sulara

Melbourne ‘da düzenlenen Melbourne Açık Tenis Turnuvası ‘nın sona ermesiyle tenisçiler için , tenisçiler plajların yolunu tuttu.

Yaz aylarının yaşandığı Avustralya’ da muhteşem kumsalların ve okyanusun tadını çıkaran dünyaca ünlü tenis oyuncuları, zorlu turnuvanın yorgunluğunu kumsallarda çıkarıyorlar.

Oyuncaların bazıları muhteşem sörf plajlarında dalgalarla boğuşurken, bazıları kum plajların tadını çıkarıyorlar.

Tomas_Berdych_Avustralya_Plajinda

Geçtiğimiz ay bunaltıcı sıcaklarla boğuşan Avustralya ‘da sıcaklıkların normale dönmesinin tadını çıkaran Avustralyalılara, turnuvaların bitmesiyle tenisçiler de eklendi.

Melbourne Açık Tenis Turnuvasından sonra Avustralya ‘nın muhtelif şehirlerine dağılan oyuncular, Avustralya ‘nın her şehrinde olan kum plajların tadını çıkarıyorlar.

Magazincilerden uzak dinlenme şansı bulan ünlü oyuncular ayrıca plajlarda hayranlarınlarıyla da fotoğraf çektirmekten geri kalmıyorlar.

Avustralya ‘nın cazibesi

Andy_Murray_Avustralya_Kumsallarinda

Avustralyalıların kendi aralarında düzenledikleri küçük plaj tenisi turnuvalarına da, hayranlarını kırmayarak katılan tenisçiler, turnuvaların ardından Avustralya ‘nın tadını çıkarıyorlar.

Sıcak insanları, müthiş doğası, kum plajları ve güzel havasıyla hem tenis oyuncularını hem de turnuvayı izlemeye gelen sporseverleri kendine hayran bırak Avustralya ‘ya gelenler güzel tatil fırsatını kaçırmak istemiyorlar.

Kış aylarının yaşandığı Avrupa ‘nın aksine yaz aylarının yaşandığı ülke, bu dönemde Melbourne ve Brisbane Açık Tenis Turnuvalarının da etkisiyle en yoğun turistik dönemlerinden birini geçiriyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları