Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Meksika’nın Marieta adalarındaki gizli kumsal

11 Ağustos, 2014 | 11:42

marieta-plaj-meksika-gizli-kumsal

Meksika’da bulunan Marieta Adaları’na bağlı olan kumsal,insanları adeta hayrete düşürüyor.

Meksika’da Puerto Vallarta kentinde yer alan Marieta Adaları,kumsalıyla büyülüyor.Meksika’nın en önemli tatil yerleşkelerinden birisi olan Puerto Vallarta’ya bağlı Marieta Adaları’na ait olan kumsal,diğer kumsallardan farklı olarak gizli bir görüntü sergiliyor.

Adına gizli kumsalda denilen Marieta Adaları’nın kumsalı,vakti zamanında askeri üst olarak kullanılan bir araziydi.Fakat yapılan bombalı tatbikatların sonucunda ortaya magaraların arasından geçen deniz suyuyla kaplı muhteşem bir manzara çıktı.

Meksika hükümetinin bu eşsiz güzelliği farketmesinin hemen ardından milli park konumuna getirilen Marieta Plajı’nda insanların zarar vermemesi adına avcılık yasaklandı.Bu güzelliğin bozulmaması adına her türlü yasağın getirilip koruma altına alınan kumsal tatilcilerin en uğrak mekanlarından birisi konumunda.

Mağaraların arasında gizlenen Marieta kumsalına ulaşmak için yüzmeyi iyi bilemeniz gerekmektedir.Cenneten kopmuş bir parça olarak adlandırılan bu gizli kumsala ulaştıktan sonra büyülenmediğini beyan eden insan sayısı neredeyse hiç yok.

MEKSİKA TURLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 Marieta Adalarındaki Gizli Kumsal Fotoğrafları

marieta-plaj-meksika-gizli-kumsal

marieta-plaj-meksika-gizli-kumsal (2)

marieta-plaj-meksika-gizli-kumsal (3)

Meksika Turları İçin Tıklayınız

marieta-plaj-meksika-gizli-kumsal (5)

marieta-plaj-meksika-gizli-kumsal (6)

marieta-plaj-meksika-gizli-kumsal (4)

Meksika Turları İçin Tıklayınız


 

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ada, gizli kumsal, kumsal, marieta adaları, marieta plajı, Meksika, meksika adaları, meksika kumsalı, meksika kumsalları, meksika plajları, meksika puerto vallarta, plaj, puerto vallarta,

Turizm Yorumları

 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları