Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Meksika vizesi artık çok kolay

22 Ocak, 2014 | 17:43

Meksika Vizesi internet

Meksika vizesi artık internetten ve harç ödemeden alınabilecek. Meksika’ya gitmek isteyen Türk vatandaşları artık Meksika vizesi için konsolosluğa gitmek zorunda değil.

Turizm, iş, eğitim amacıyla Meksika’ya gitmek isteyenler, internetten ücretsiz vize alabilecek. Meksika Cumhurbaşkanı Enrique Pena Nieto’nun Türkiye ziyareti sonrası ilerleyen iki ülke ilişkilerinde yeni gelişmeler yaşanıyor. Meksika vizesi için şartlarda yumuşamaya gidildi. Havayoluyla turizm, iş, eğitim, gazetecilik veya transit geçiş gibi nedenlerle Meksika’ya seyahat edecek Türk vatandaşları 30 gün geçerli tek giriş vizelerini internet üzerinden harçsız olarak alabilecek.

Meksika vizesi için başvuru yapan kişi, havayolu şirketine aldığı elektronik vizeyi onaylatmak zorunda.

Bu arada, daha önce Amerika Birleşik Devletleri vizesi almış olanlar Meksika’ya vizesiz girebiliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
abd vizesi meksika, Meksika, meksika abd vizesi, meksika artık internetten, meksika vize, meksika vize şartları, meksika vizesi, meksika vizesi internetten,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları