Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Meksika sokaklarını zombiler bastı

26 Ekim, 2015 | 07:10

meksika zombi Meksika ‘nın en rekli etkinliklerinden Monterrey Zombi Festivali, bu yıl yine binlerce kişinin katılımıyla gerçekleşti.

Zombi makyajları yapan ve ürkütücü kıyafetler giyen binlerce kişi, Meksika nın ev sahipliğinde düzenlenen Monterrey Zombi Festivali ‘nde bir araya geldi. Meksika ’da geleneksel hale gelen zombi yürüyüşüne 7 binden fazla kişi katıldı. Yüzleri maskeli ve makyajlı zombiler, çevredeki araçlara ve insanlarla etkileşime geçince ortaya bir hayli komik ve eğlenceli görüntüler çıktı.

meksika-zombi-yuruyusu

Başkent Mexico City sokaklarında yaklaşık 2 kilometrelik yürüyüş gerçekletiren zombiler, şehrin ünlü sanat merkezlerinden Palacio de Bellas Artes Kültür Merkezi’ne kadar yürüdü. Zombi yürüşü, ilk olarak ABD’de başlayan ancak daha sonraları Avrupa ve Latin Amerika‘ya kadar uzanan bir gelenek.

Meksika Turları ve Meksika Gezilecek Yerler Video;

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Meksika, Meksika festival, Meksika mexico city, Meksika zombi, Meksika zombi yürüyüşü, Mexico City, Monterrey, Monterrey Zombi Festivali, Zombi Festivali, zombie walk, zombie walk mexico,

Turizm Yorumları

 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları