Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Meksika sokaklarını zombiler bastı

26 Ekim, 2015 | 07:10

meksika zombi Meksika ‘nın en rekli etkinliklerinden Monterrey Zombi Festivali, bu yıl yine binlerce kişinin katılımıyla gerçekleşti.

Zombi makyajları yapan ve ürkütücü kıyafetler giyen binlerce kişi, Meksika nın ev sahipliğinde düzenlenen Monterrey Zombi Festivali ‘nde bir araya geldi. Meksika ’da geleneksel hale gelen zombi yürüyüşüne 7 binden fazla kişi katıldı. Yüzleri maskeli ve makyajlı zombiler, çevredeki araçlara ve insanlarla etkileşime geçince ortaya bir hayli komik ve eğlenceli görüntüler çıktı.

meksika-zombi-yuruyusu

Başkent Mexico City sokaklarında yaklaşık 2 kilometrelik yürüyüş gerçekletiren zombiler, şehrin ünlü sanat merkezlerinden Palacio de Bellas Artes Kültür Merkezi’ne kadar yürüdü. Zombi yürüşü, ilk olarak ABD’de başlayan ancak daha sonraları Avrupa ve Latin Amerika‘ya kadar uzanan bir gelenek.

Meksika Turları ve Meksika Gezilecek Yerler Video;

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Meksika, Meksika festival, Meksika mexico city, Meksika zombi, Meksika zombi yürüyüşü, Mexico City, Monterrey, Monterrey Zombi Festivali, Zombi Festivali, zombie walk, zombie walk mexico,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları