Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Meksika’daki Los Cabos ünlülerin akınına uğruyor

04 Aralık, 2013 | 13:38

Jennifer+Aniston+in+Los+Cabos

Geçtiğimiz yıldan bu yana hem yaz hem de kış mevsimlerinde Hollywood’un ünlü yıldızlarını ağırlayan Los Cabos’un önümüzdeki aylarda da çok sayıda ünlü konuğu olacak.

Dilerseniz Cabo Blue barda manzaranın tadını çıkarın… Dilerseniz margaritalarınızla birlikte dinlenin… Capella Pedregal otelinin geniş teraslarında ve size özel havuzlu odalarında Los Cabos’ta tatilinizi yapabilirsiniz. Bu otelin hemen yanında, daha uygun fiyatlarda seçenekleri bulunan Hotel Finisterra var. Dalış keyfi, golf turnuvaları, muhteşem mutfağı için Los Cabos’u tercih edebilirsiniz.

Meksika’da Los Cabos’a ünlü akını

Geçtiğimiz seneden bu yana gittikçe ünlenen ve Hollywood starlarıyla birlikte adını daha fazla duyuran bir yer Los Cabos. Jennifer Aniston, Christina Aguilera, George Clooney, Gwyneth Paltrow, Justin Timberlake ve Kim Kardashian şimdiden Los Cabos’un müdavimi olmuş durumdalar. Hem golf partilerini, hem de tatillerini Meksika’da geçiren ünlülerin yeni adreslerinden biri de Meksika’da Los Cabos.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
christina aguilera los cabos, george clooney los cabos, gwtneth paltrow los cabos, hotel finsterra meksika, jennifer aniston los cabos, justin timberlake los cabos, kim kardashian los cabos, meksika los cabos,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları