Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Meksika Karikatür Müzesi Donald Trump’ı kızdıracak

07 Kasım, 2016 | 09:51

Meksika Karikatür Müzesi Donald Trump

Meksika Karikatür Müzesi, ABD Başkanlık yarışındaki Donald Trump’ı kızdıracak gibi…

Meksika’nın başkenti Meksiko’daki Karikatür Müzesi, ABD Başkanlık seçimlerinde Cumhuriyetçi Parti’nin başkan adayı Donald Trump’ı anlatan karikatürlere yer veriyor.

18. yüzyıla ait Barok mimarisinin hakim olduğu bir binada yer alan müzede, dünyanın dört bir yanından karikatüristin çizdiği Donald Trump karikatürleri bulunuyor.

Meksika Karikatür Müzesi Donald Trump’ı kızdıracak
Seçim kampanyasında sıkça ABD’ye göç eden Meksikalıları hedef alan söylemlerde bulunan Donald Trump’ın 60 adet posteri müzedeki sergide yer alıyor. 8 Kasım günü ABD’de yapılacak seçimlere kadar açık kalacak sergi, sandıktan çıkacak sonuca göre gelecek yıla kadar  ziyaretçilerini ağırlayabilir.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD, Donald Trump, Meksika,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları