Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Meksika ‘dan Trump ‘a Karşı Protestolar Büyüyor

20 Şubat, 2017 | 09:31

meksikadan trumpa protesto turizmtatilseyahat

Meksika’dan Trump’a Karşı Tepkiler ve Protestolar Büyüyor.

Geçtiğimiz hafta sonu Meksika’da vatandaşlar ABD Başkanı Donald Trump’ın Meksika ve ABD sınırına duvar örme ve göçmenlik konularında ki politikalarına tepki göstermek için protesto yürüyüşü gerçekleştirdiler. Başkent Mexico City dahil 20 ayrı kentte protesto yürüyüşleri gerçekleştiren vatandaşlar tepkilerini pankart ve sloganlarla dile getirdiler. Bazı pankartlarda ” Trump, Amerikayı küçültüyor”, ” Uluslar arasında duvar değil köprü” ve “Meksika’ya saygı göster Trump” gibi yazılar yazmaktaydı.Ülkenin geleneksel şapkasını giyen göstericiler Donald Trump’ın kuklasını da ateşe verdiler.


 

Meksika Hükümetine de Tepkiler Büyük

Göstericiler, protestolarında ayrıca Meksika Devlet Başkanı Enrique Pena Nieto ve  hükümeti de hedef alarak, ülkede ki gidişat, yolsuzluk ve ölümler içinde suçlayarak tepki gösterdiler.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD Başkanı, Donald Trump, Gösteri, Meksika, Protesto, Trump,

Turizm Yorumları

 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları