Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Meksika ‘dan Trump ‘a Karşı Protestolar Büyüyor

20 Şubat, 2017 | 09:31

meksikadan trumpa protesto turizmtatilseyahat

Meksika’dan Trump’a Karşı Tepkiler ve Protestolar Büyüyor.

Geçtiğimiz hafta sonu Meksika’da vatandaşlar ABD Başkanı Donald Trump’ın Meksika ve ABD sınırına duvar örme ve göçmenlik konularında ki politikalarına tepki göstermek için protesto yürüyüşü gerçekleştirdiler. Başkent Mexico City dahil 20 ayrı kentte protesto yürüyüşleri gerçekleştiren vatandaşlar tepkilerini pankart ve sloganlarla dile getirdiler. Bazı pankartlarda ” Trump, Amerikayı küçültüyor”, ” Uluslar arasında duvar değil köprü” ve “Meksika’ya saygı göster Trump” gibi yazılar yazmaktaydı.Ülkenin geleneksel şapkasını giyen göstericiler Donald Trump’ın kuklasını da ateşe verdiler.


 

Meksika Hükümetine de Tepkiler Büyük

Göstericiler, protestolarında ayrıca Meksika Devlet Başkanı Enrique Pena Nieto ve  hükümeti de hedef alarak, ülkede ki gidişat, yolsuzluk ve ölümler içinde suçlayarak tepki gösterdiler.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD Başkanı, Donald Trump, Gösteri, Meksika, Protesto, Trump,

Turizm Yorumları

 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları