Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Mekke’ye 500 yeni otel inşa edilecek / Turizm Haberleri

21 Şubat, 2011 | 11:18

Mekke’ye 500 yeni otel inşa edilecek / Turizm Haberleri

Suudi Arabistanlı yetkililerin Mekke şehrinde Kâbe yakınlarına 500 adet yeni otel inşası için lisans verdiği bildirildi.

Arapça basılan El Şarkül Evsat’ın haberine göre, planlanan otellerden birisi 5 bin odaya sahip olacak.

Haberde, Mekke Ticaret ve Endüstri Odası Hac ve Umre Hizmetleri komite başkanı Saad El Kureyşi, “Halen Mekke’deki en büyük otelin dahi bin taneden fazla odası bulunmuyor. Yeni otellerin bir çoğunun ise daha fazla odası olacak ve içlerinden bir tanesinin 5 bin odasının olması planlanıyor.” dedi.

Uzmanlar, yeni otellerin hizmete girmesinin ardından hac ve umre sezonları gelirlerinin gelecek yıllarda 27 milyar doları aşacağını kaydetti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Mekke 500 yeni otel, Mekke Ticaret ve Endüstri Odası Hac ve Umre Hizmetleri, Mekke yeni otel, Mekkeye 500 yeni otel, Saad El Kureyşi, Turizm Haberleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları