Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Mehmet Topal Dubai tatilinde

02 Ocak, 2013 | 18:42

Mehmet Topal Dubai tatilinde Fenerbahçe’nin yıldız futbolcusu Mehmet Topal Dubai’de tatilinde…

Mehmet Topal,yakın arkadaşlarından Arda Turan’ın nişanından sonra soluğu ailesiyle birlikte Dubai’de aldı.

Yoğun bir sezonun ardından Dubai tatilinin kendisine çok iyi geldiğini söyleyen Mehmet Topal, oğlu Mehmethan’la birlikte Dubai’nin geleneksel kıyafeti şemmayı giyerek poz vermeyi de ihmal etmedi.

“Dubai tatili enerji depolamak için çok iyi geldi. Dubai’yi keşfetmek, çölde safari ve rafting yaparak tatilin tadını ailemle çıkarıyoruz” diyen Topal, yazdan beri ailesiyle baş başa bir tatile çıkmadıklarını çok mutlu olduklarını söyledi.

Dubai’nin ardından Maldivler

Mehmet Topal’ın Dubai tatilinin ardından Maldivler’de tatiline devam edeceği söyleniyor.Maldivler son yıllarda ünlülerin gözdesi durumunda. İş,spor, sanat ve sosyete dünyasının bir çok isim tatil için Maldivler’i tercih ediyor.

Angelina Jolie, Ronaldo,Madonna ,Jennifer Lopez,David-Victoria Beckham gibi dünyaca ünlü isimlerin yanı sıra Türkiye’den Cansu Dere,Necati şaşmaz,Özge Borak,Ata Demirer gibi ünlüler de Maldivler’de tatil yapmayı tercih ediyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Angelina Jolie, Ata Demirer, Cansu Dere, David Victoria Beckham, Dubai, Dubai Maldivler, Jennifer Lopez, Madonna, Maldivler, Maldivler Tatili, Mehmet Topal, Mehmet Topal Dubai, Mehmet Topal Dubai tatili, Mehmet Topal tatil, Necati şaşmaz, Özge Borak, Ronaldo,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları