Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Mehmet Ali Erbil’in uçaktaki ‘o’ görüntüsü için açıklama geldi!

26 Nisan, 2018 | 12:31

Mehmet Ali Erbilinuçaktaki görüntüsüne açıklama geldi

Magazin dünyasının renkli siması Mehmet Ali Erbil’in uçakta o görüntülerine açıklama geldi. Uçakta ayaklarını karşı bölmeye dayadığına ait görüntüler sosyal medyada yayıldıktan sonra konuşla ilgili olarak alakalı Erbil’in basın danışmanı Perim Özgeldi’den açıklama geldi.

Magazin dünyasının renkli siması Mehmet Ali Erbil’in uçakta o görüntülerine açıklama geldi. Uçakta ayaklarını karşı bölmeye dayadığına ait görüntüler sosyal medyada yayıldıktan sonra konuşla ilgili olarak alakalı Erbil’in basın danışmanı Perim Özgeldi’den açıklama geldi.

Şov dünyasının renkli ismi Mehmet Ali Erbil’in uçakta ayaklarını karşısındaki bölmeye dayadığı görüntüler sosyal medyada paylaşıldı. Ünlü şovmenin basın danışmanı Perim Özgeldi, Erbil’in bu hareketinin nedenini anlattı.

Mehmet Ali Erbil’in uçaktaki ‘o’ görüntüsü için açıklama geldi

Mehmet Ali Erbil’in yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle ayaklarını yukarıda tutmak zorunda olduğunu belirten Perim Özgeldi, “Dünyada o zamanlar sadece 100 kişide olduğunu öğrendiğimiz bu rahatsızlık sürecinde başta kendisi ve biz ailesi olarak neler yaşadığımızı, ne zorluklar atlattığımızı biliyoruz.

Kimse için temennide bulunmuyorum tabii ki ama, her olayda olduğu gibi ancak yaşayan bilir. Mehmet Ali Erbil ayda 36 şişe çok ağır ve özel bir ilaç kullanmaktadır. Takdir edersiniz ki bunun da bazı yorgunluk ve yan etkileri olabilmektedir zaman zaman. Ve yıllardır her uçuşunda mutlaka ön koltuk rica eder.” ifadelerini kullandı.

Ünlü şovmenin uçuşlarda ayaklarının şiştiği için böyle bir uygulama yaptığınını belirten Perim Özgeldi, “Çünkü uçuşlarda ayakları şiştiğinden yukarı kaldırması gerekir. Kimseyi rahatsız etmemek için de ayaklarının üzerine battaniye örter. Bu bir sağlık mecburiyetidir kendisi için. Bunu da tüm pilot, kabin amirleri ve hostes dostlarımız bilir.

Bu resim çekilirken de kendisi bir uçuş geçirmiş ve uçak park yeri ararken biraz uzun bir süreç yaşanmış, o da o sırada ayakkabılarını giymiş bulunmaktadır. Park süreci uzayınca da birkaç dakikalık bu görüntü ortaya çıkmıştır.” diyerek konuya açıklama getirmiş oldu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
mehmet ali erbil, Perim Özgeldi,

Turizm Yorumları

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları