Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Megan Fox’un ‘Troya’lı Türkiye paylaşımına beğeni yağdı!

10 Eylül, 2018 | 13:50

Megan Fox'un Troya'lı Türkiye paylaşımına beğeni yağdı

Megan Fox’un ‘Troya’lı Türkiye paylaşımına beğeni yağdı. Temmuz ayında Çanakkale’ye belgesel çekimi için gelen Amerikalı ünlü oyuncu Megan Fox, Troya Antik Kenti’nde çektirdiği fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı.

Temmuz ayında Çanakkale’ye belgesel çekimi için gelen Amerikalı ünlü oyuncu Megan Fox, Troya Antik Kenti’nde çektirdiği Türkiye paylaşımına beğeni yağdı.

Megan Fox Troya paylaşımı yaptı

Megan Fox’un ‘Troya’lı Türkiye paylaşımına beğeni yağdı!

ABD’li oyuncu Megan Fox’un paylaşımı sosyal medyada beğeni yağmuruna tutuldu. Türkiye’de faaliyet gösteren Los Angeles merkezli, Karga7 Pictures’in yapımcılığını üstlendiği ve önümüzdeki aylarda Travel Channel ekranlarında yayınlanacak mitolojik efsaneleri konu alan “Myths&Mysteries with Megan Fox” isimli belgeselin çekimleri için temmuz ayında Türkiye’ye gelen Hollywood yıldızı, ABD’li oyuncu Megan Fox, Troya Ören Yeri’ndeki çekimlere de katılmıştı.

“Kraliçe ile Troya ziyareti ve muhteşem Bozcaada’yı…”

Ünlü oyuncu, annesi Gloria Darlene Fox ile Troya’da çekildiği fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarının altında, çekimler boyunca konakladığı otele teşekkür edip, “Kraliçe ile Troya ziyareti ve muhteşem Bozcaada’yı, Homeros’un İlyadası’nın yalnızca epik bir şiirden daha fazlası olduğuna dair kanıtlar bulma umuduyla keşfetmek” ifadelerini kullandı. Megan Fox’un sosyal medyadan yayınladığı bu paylaşımına kısa sürede binlerce beğeni yağdı.

Megan Fox Troya paylaşımı yaptı, sosyal medyadan beğeni aldı

Hollywood yıldızı Megan Fox’a Troya’yı ziyareti sırasında kendisine eşlik eden Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Arkeoloji Bölümü öğretim üyesi ve Troya Kazı Başkanı Prof. Dr. Rüstem Aslan ise, “Oldukça sempatik ve mütevazı Megan Fox’un çektiği Troya Belgeseli gösterime girdiğinde, Amerika Birleşik Devletleri ve İngilizce konuşulan ülkelerde Türkiye, Çanakkale ve Troya’nın tanıtımında çok etkili olacak” açıklamalarında bulundu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Çanakkale, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, Hollywood yıldızı, Homeros'un İlyadası, Karga7 Pictures, Megan Fox, Myths&Mysteries with Megan Fox, Prof. Dr. Rüstem Aslan, Troya, Troya Antik Kenti, Troya Yılı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları