Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Mega Yat Titan Palmarina Bodrum’a bağlandı

24 Mayıs, 2014 | 10:26

Dünyanın en büyük 100 yatı listesinde yer alan, 80 metre uzunluğunda, 7 kamaralı mega yat Titan, Palmarina Bodrum’a bağlandı.

Rus bir iş adamına ait, 2010 yılında Alman firması tarafından üretilen yatın 14 kişilik ağırlama kapasitesi ve 19 kişilik mürettebatı bulunuyor. İçerisinde jakuzi, özel gym, sinema bulunan yatın uzun bir süre Palmarina Bodrum’da bağlı kalacağı bildirildi.

Geçtiğimiz haftalarda dört katlı, 18 kamaradan oluşan megayat Madame Gu adlı 99 metrelik mega yat Palmarina Bodrum’a demirleyerek uzun süreli bir kontrat imzalamıştı.

710 tekne deniz bağlama kapasitesine sahip, bölgede bağlama alanı açısından en büyük marina ve Türkiye’de en yüksek kapasitede Mega yat konaklama limanı olan Palmarina Bodrum, 2014 yaz sezonunda mega yatlara ev sahipliği yapmaya büyük bir hızla devam ediyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bodrum, Bodrum gemi, Bodrum Yat Limanı, en büyük 100 yat, en büyük yatlar, Palmarina, Palmarina Bodrum, Palmarina Bodrum yat, Palmarina Bodrum yat limanı, Titan, Titan bodrum,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları