Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Meeting Expo Turkey,İstanbul Fuar Merkezi’nde

15 Nisan, 2013 | 10:26

Meeting Expo Turkey İstanbul Fuar Merkezi'nde Turizm çeşitleri arasında en karlısı olan Kongre Turizmi konusunda ülkemizin ilk fuarı MEETING EXPO TURKEY 10 -12 EKİM 2013 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde açılacak.

Tarihi Güzellikleri, coğrafi özellikleri ve Kongre salonlarına yapılan önemli yatırımlarla Dünya’nın Kongre Turizminde ‘de parlayan yıldızı olan Türkiye‘nin dünya kongre turizmi pazarı pastasından aldığı pay MEETİNG EXPO TURKEY ile daha da büyüyecek.

İstanbul Dünya’nın önemli kongre turizmi destinasyonları arasında yer almaktadır.Bunun nedeni İstanbul’a uluslararası hava yolu firmalarının direk uçuşlarının çok olması ve uluslararası zincir firmaların İstanbul’da merkezlerinin bulunması İstanbul’un ve Türkiye’nin önemli avantajları arasında yer almaktadır. İstanbul’u takiben Ankara, Antalya, İzmir gelmektedir

KONGRE TURİSTİ NORMAL TURİST’TEN 3 KAT FAZLA HARCIYOR

Demos Fuarcılığın 20 yıllık fuarcılık tecrübesi ile gerçekleşecek Fuar potansiyeli artırmak ve Yeni Potansiyel üretmek amacı ile ,Kongre ve Toplantı merkezlerini ,Kongre tedarikçilerini MEETING EXPO TURKEY 2013 `de bir araya getirecek.

Meeting Expo Turkey’in ilkez organize edilecek olması fuarın Türkiye için önemini artırmaktadır.

Yabancı ve yerli Kongre organizatörlerinin, tur operatörlerinin ,sektördeki kanaat önderleri ve profesyonellerin ziyaret edeceği MEETING EXPO TURKEY 2013 Türkiye Kongre ve Toplantı sektörüne yeni bir enerji kazandıracak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
EXPO, İstanbul Fuar Merkezi, kongre, Kongre Turizmi, Meeting Expo Turkey, Meeting Expo Turkey fuar, Meeting Expo Turkey İstanbul,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları