Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Meeting Expo Turkey,İstanbul Fuar Merkezi’nde

15 Nisan, 2013 | 10:26

Meeting Expo Turkey İstanbul Fuar Merkezi'nde Turizm çeşitleri arasında en karlısı olan Kongre Turizmi konusunda ülkemizin ilk fuarı MEETING EXPO TURKEY 10 -12 EKİM 2013 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde açılacak.

Tarihi Güzellikleri, coğrafi özellikleri ve Kongre salonlarına yapılan önemli yatırımlarla Dünya’nın Kongre Turizminde ‘de parlayan yıldızı olan Türkiye‘nin dünya kongre turizmi pazarı pastasından aldığı pay MEETİNG EXPO TURKEY ile daha da büyüyecek.

İstanbul Dünya’nın önemli kongre turizmi destinasyonları arasında yer almaktadır.Bunun nedeni İstanbul’a uluslararası hava yolu firmalarının direk uçuşlarının çok olması ve uluslararası zincir firmaların İstanbul’da merkezlerinin bulunması İstanbul’un ve Türkiye’nin önemli avantajları arasında yer almaktadır. İstanbul’u takiben Ankara, Antalya, İzmir gelmektedir

KONGRE TURİSTİ NORMAL TURİST’TEN 3 KAT FAZLA HARCIYOR

Demos Fuarcılığın 20 yıllık fuarcılık tecrübesi ile gerçekleşecek Fuar potansiyeli artırmak ve Yeni Potansiyel üretmek amacı ile ,Kongre ve Toplantı merkezlerini ,Kongre tedarikçilerini MEETING EXPO TURKEY 2013 `de bir araya getirecek.

Meeting Expo Turkey’in ilkez organize edilecek olması fuarın Türkiye için önemini artırmaktadır.

Yabancı ve yerli Kongre organizatörlerinin, tur operatörlerinin ,sektördeki kanaat önderleri ve profesyonellerin ziyaret edeceği MEETING EXPO TURKEY 2013 Türkiye Kongre ve Toplantı sektörüne yeni bir enerji kazandıracak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
EXPO, İstanbul Fuar Merkezi, kongre, Kongre Turizmi, Meeting Expo Turkey, Meeting Expo Turkey fuar, Meeting Expo Turkey İstanbul,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları