Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Medica 2011 fuarı Düsseldorf ‘ta

20 Ekim, 2011 | 17:45

Dünyanın en büyük sağlık fuarı Medica 2011, Almanya’nın Düsseldorf kentinde misafirlerine kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Uzmanlar, sağlık sektöründeki dünyanın en büyük fuarı olan Medica’nın tarihlerini, takvimlerinde 40 yıldan uzun bir süredir aksatmadan işaretliyor.

16-19 Kasım tarihleri arasında Almanya’nın Düsseldorf kentinde organize edilecek olan Medica 2011 fuarı, daha çok Tıbbi Teknolojiler Fuarı olarak biliniyor.

Medica 2010 yılında yenilikçi küçük firmalardan, sektörün küresel oyuncularına kadar 4300’ün üzerinde katılımcıyı ve 110 ülkeden 137000’in üzerinde ziyaretçiyi 17 salonda ve 120000 metrekare alanda bir araya getirmişti.

Medica Uluslararası Sağlık ve Tıbbi Aletler Fuarı ‘nda bu yıl ziyaretçiler; yatarak ve ayakta tedavi yöntemlerini, teknik ve tıbbi gelişmeleri görebilecek, 70 farklı ülkeden gelen katılımcılarla iletişim kurup ve dünyanın 115 farklı ülkesinden gelen uzmanlarla tanışma fırsatı bulabilecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Almanya fuar, Düsseldorf fuar, Medica, Medica 2010, Medica 2011, Medica 2011 Almanya, Medica 2011 Düsseldorf, Medica 2011 fuarı, Medica 2011 fuarı Düsseldorf, Medica Sağlık ve Tıbbi Aletler Fuarı, Uluslararası Sağlık ve Tıbbi Aletler Fuarı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları