Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

MCB Senıor Dünya Şampiyonası 3 yıl daha Mauritius Constance Belle Mare Plage’da

05 Haziran, 2014 | 15:25

Constance Belle Mare Palage Constance Hotels & Resort ve etkinlik sponsoru Mauritius Commercial Bank arasında yenilenen anlaşma ile Avrupa Senior Sezon Finaline 2017 yılına kadar Constance Belle Mare Plage ev sahipliği yapacak.

Constance Hotels&Resort Ceo’ su Jean-Jacques Vallet Avrupa Senior Sezon Finaline üç yıl daha ev sahipliği yapacaklarından dolayı gurur duyduklarını belirterek sözlerine şu şekilde devam etti:

“MCB Senior Dünya Şampiyonası kapsamında turnuva heyecanını yaşamaktan dolayı çok mutluyuz. Son yıllarda Tom Lehman, Colin Montgomerie, Sam Torrance ve David Frost gibi golfun efsane isimlerini ağırladık. Constance Belle Mare Plage’ da misafirlerimize sunduğumuz yüksek kaliteli ve lüks hizmet anlayışımızın yanı sıra var olan golf sahalarımızla birlikte de golfun mükemmel elçisi olma yönünde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu sayede Mauritius’ un da imajını arttıracağımıza inanıyoruz.”

Bu yıl 12-14 Aralık 2014 tarihleri arasında gerçekleşecek olan turnuvanın en önemli konuklarından biri ise Avrupa Senior Lideri John Jacobs Trophy olacak. Mauritius Commercial Bank Genel Müdürü Raoul Gufflet cennet adalar olarak bilinen Mauritius’ un Senior Sezon Finali için mükemmel bir yer olduğunu belirtti ve sözlerini şu şekilde tamamladı: “ MCB Grup var olduğu günden bu yana sporun önemli bir destekçisi olmuştur. Son yıllarda gelişen golf ve beraberinde golfün turizm sektörüne kattığı olumlu etkileri tartışılmaz bir gerçek. Constance Hotels&Resort’ un misafirperverliği ve yüksek kaliteli golf sahaları ile MCB Senior Dünya Şampiyonası’ na 3 yıl daha ev sahipliği yapacağı için onur duyuyoruz.”

Constance Belle Mare Plage Golf Sahası, 18 delikli olup Mauritius’ un en önemli sahalarından biridir. Rodney Wright ve Petter Allis tarafından dizayn edilmiş saha doğal güzellikleriyle de dikkat çekiyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Constance Belle Mare Plage, Constance Hotels & Resort, Mauritius, Mauritius adası, Mauritius Commercial Bank, Mauritius golf, Mauritius otelleri, Mauritius Turu, Raoul Gufflet, Rodney Wright,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları