Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Mayıs ayı Full Moon heyecanına onbinlerce turist katıldı

24 Mayıs, 2011 | 18:38

Mayıs ayı Full Moon heyecanına onbinlerce turist katıldı

Koh Phangan ‘da Full Moon Party heyecanı her ay sürerken, en son 18 Mayıs ‘ta gerçekleşen Dolunay partisine onbinlerce turist akın etti.

Avrupa başta olmak üzere dünyanın her yerinden birçok turistin katıldığı Koh Phangan Full Moon Party, her ayın dolunay zamanında gerçekleştiriliyor. Mayıs ayında Full Moon heyecanına yaklaşık 20.000 kişinin katıldığı söylenirken; Haziran, Temmuz ve Ağutos aylarında bu sayının daha da artacağı biliniyor.

Koh Phangan ‘da gerçekleşen ve adanın yakınındaki Koh Samui ‘de de aynı coşku ile kutlanan Full Moon Party, dünya üzerinde organize edilen sahil partilerinin en büyüğü.

Türkiye ‘deki Full Moon Party organizasyonunun tek temsilcisi olan World Travel Service ( WTS ) Dolunay partilerine Türkiye ‘den birçok katılım olduğunu ve her yıl daha da arttığını belirtiyor. WTS yetkilileri Full Moon Party organizasyonu ‘nun ileriki yıllarda daha da geniş kitlelere yayılacağını belirtirken, partiye katılmak isteyenlerin yaş ortalamasın 20 ile 45 yaş arasında olduğunu söylüyorlar.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Full Moon, Full Moon Party, Full Moon party heyecanı, Full Moon Party turu, Koh Phangan Full Moon Party, Koh Samui Full Moon Party, Mayıs ayı Full Moon, Mayıs ayı Full Moon party, WTS,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları