Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Maya Takvimi’ne cevap

12 Aralık, 2012 | 13:04

21 Aralık 2012’de biten Maya Takvimiyle, kıyamet senaryolarıyla konuşulan Şirince köyüne, Ocaklar beldesinden cevap var.

21 Aralık 2012′de biten Maya Takvimiyle, kıyamet senaryolarıyla ve kıyametten etkilenmeyeceği dedikodularıyla  gündeme gelen Şirince köyüne, Ocaklar beldesinden esprili bir cevap geldi.

“Ocaklar Beldesi,Deniz,Doğa,Tarih,Huzur,Mayamız Sağlam,Dedikodulara İhtiyaç Duymayan Belde” sloganıyla büyük ilgi gördü.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
21 Aralık 2012, 21 Aralık 2012 kıyamet, 21 Aralık 2012 Maya, Deniz, Doğa, Erdek, Huzur, kıyamet, Maya, Maya 21 Aralık 2012 kehaneti, Maya takvimi, Maya Takvimi kıyamet, Mayalar, Ocaklar beldesi, Ocaklar beldesi Erdek, Ocaklar beldesi turizm, tarih,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları