Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

“Mavi Yolculuk” Polemiğinde Ata Demirer Mi, Bodrum Deniz Ticaret Odası Mı Haklı?

10 Nisan, 2017 | 15:59
Ata Demirer Deniz Temizleme Etkinligi

Ata Demirer Deniz Temizleme Etkinligi

Ünlü Oyuncu ve Komedyen Ata Demirer “Mavi Yolculuk” İle İlgili Yaptığı Açıklamaya, Bodrum Deniz Ticaret Odasından İtiraz Geldi; Peki Asıl Soru “Mavi Yolculuk” Polemiğinde Ata Demirer Mi, Bodrum Deniz Ticaret Odası Mı Haklı?

Ata Demirer, Bodrum’da bir deniz temizleme etkinliğine geçen hafta katıldı ve denizin temizlenmesi için etkinliğe katıldıktan sonra yaptığı açıklamada; “Denizden neler çıkmadı ki… Mavi yolculuk yapanların bütün atıklarını çıkardık.” diyen Ata Demirer, ” Dışarıdan parlak ve temiz görünüyor ancak aşağısı biraz sıkıntılı” açıklamasını da yapmıştı.

Ata Demirer’in  Açıklamasına, (DTO) Bodrum Deniz Ticaret Odası Şube Yönetim Kurulu Üyesi Tunç Kurtluoğlu’dan Tepki Geldi

(DTO) Bodrum Deniz Ticaret Odası Şube Yönetim Kurulu Üyesi Tunç Kurtluoğlu ise, Ata Demirer’in yaptığı açıklamaya, “Herhalde yanlış bir açıklama oldu.” diye tepki gösterdi ve sözlerine şu şekilde devam etti,”Mavi Yolculuk yapan tekneler veya mavi yolculukla uğraşan kişiler, deniz temizliği konusunda çok hassastırlar” dedi. Ayrıca, ” Mümkün olduğunca denizi kirletmemek için ellerinden geleni yaparlar.” ifadesi ile tepki gösterdi.

Ata Demirer’in katıldığı etkinlik, “Denize En Çok Mavi Yakışır” sloganıyla Bodrum Belediyesi tarafından yapılmıştı. Bodrum’un Gümüşlük beldesinde gerçekleştirilen etkinliğe 13 dalgıç katılım göstermişti. Ata Demirer’de dalgıçlar arasında yer almış ve denizden atık toplayarak etkinliğe destek vermişti.

 


 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ata Demirer, Bodrum Deniz Ticaret Odası, Mavi Yolculuk,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları