Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

“Mavi Yolculuk” Polemiğinde Ata Demirer Mi, Bodrum Deniz Ticaret Odası Mı Haklı?

10 Nisan, 2017 | 15:59
Ata Demirer Deniz Temizleme Etkinligi

Ata Demirer Deniz Temizleme Etkinligi

Ünlü Oyuncu ve Komedyen Ata Demirer “Mavi Yolculuk” İle İlgili Yaptığı Açıklamaya, Bodrum Deniz Ticaret Odasından İtiraz Geldi; Peki Asıl Soru “Mavi Yolculuk” Polemiğinde Ata Demirer Mi, Bodrum Deniz Ticaret Odası Mı Haklı?

Ata Demirer, Bodrum’da bir deniz temizleme etkinliğine geçen hafta katıldı ve denizin temizlenmesi için etkinliğe katıldıktan sonra yaptığı açıklamada; “Denizden neler çıkmadı ki… Mavi yolculuk yapanların bütün atıklarını çıkardık.” diyen Ata Demirer, ” Dışarıdan parlak ve temiz görünüyor ancak aşağısı biraz sıkıntılı” açıklamasını da yapmıştı.

Ata Demirer’in  Açıklamasına, (DTO) Bodrum Deniz Ticaret Odası Şube Yönetim Kurulu Üyesi Tunç Kurtluoğlu’dan Tepki Geldi

(DTO) Bodrum Deniz Ticaret Odası Şube Yönetim Kurulu Üyesi Tunç Kurtluoğlu ise, Ata Demirer’in yaptığı açıklamaya, “Herhalde yanlış bir açıklama oldu.” diye tepki gösterdi ve sözlerine şu şekilde devam etti,”Mavi Yolculuk yapan tekneler veya mavi yolculukla uğraşan kişiler, deniz temizliği konusunda çok hassastırlar” dedi. Ayrıca, ” Mümkün olduğunca denizi kirletmemek için ellerinden geleni yaparlar.” ifadesi ile tepki gösterdi.

Ata Demirer’in katıldığı etkinlik, “Denize En Çok Mavi Yakışır” sloganıyla Bodrum Belediyesi tarafından yapılmıştı. Bodrum’un Gümüşlük beldesinde gerçekleştirilen etkinliğe 13 dalgıç katılım göstermişti. Ata Demirer’de dalgıçlar arasında yer almış ve denizden atık toplayarak etkinliğe destek vermişti.

 


 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ata Demirer, Bodrum Deniz Ticaret Odası, Mavi Yolculuk,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları