Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Mavi Bayraklı plajlar tercih ediliyor

11 Temmuz, 2013 | 11:36

Mavi Bayraklı plajlar tercih ediliyor Turistler tatil için Mavi Bayrak’lı plaja sahip olan otelleri tercih ediyor.

Bu durum geçtiğimiz senelere oranla bu yıl büyük artış gösterdi. Mavi Bayrak’lı plajların bulunduğu oteller genellikle her şey dahil ve 5 yıldızlı  olarak hizmet veriyor. Mavi Bayraklı plajların önemi her geçen gün artıyor.

Türkiye’de Mavi Bayraklı oteller artıyor

Uluslararası Mavi Bayrak Jürisi’nin bu yılki değerlendirmesi sonucunda Türkiye 383 Mavi Bayrak ile İspanya ve Yunanistan’ın ardından dünya 3’üncüsü oldu.

Türkiye’de iller arasındaki sıralamada ise birincilik yine Antalya’da. Bu yıl ilin 197 plaj, 6 marina, 5 yatında toplam 208 Mavi Bayrak dalgalanıyor. İlçeler arasındaki sıralamada ise 47 bayrakla Kemer birinci.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Antalya, İspanya, Mavi Bayraklı, Mavi Bayraklı otel, mavi bayraklı oteller, Mavi Bayraklı plajlar, Turistler, Yunanistan,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları