Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Mavi Bayraklı plajlar tercih ediliyor

11 Temmuz, 2013 | 11:36

Mavi Bayraklı plajlar tercih ediliyor Turistler tatil için Mavi Bayrak’lı plaja sahip olan otelleri tercih ediyor.

Bu durum geçtiğimiz senelere oranla bu yıl büyük artış gösterdi. Mavi Bayrak’lı plajların bulunduğu oteller genellikle her şey dahil ve 5 yıldızlı  olarak hizmet veriyor. Mavi Bayraklı plajların önemi her geçen gün artıyor.

Türkiye’de Mavi Bayraklı oteller artıyor

Uluslararası Mavi Bayrak Jürisi’nin bu yılki değerlendirmesi sonucunda Türkiye 383 Mavi Bayrak ile İspanya ve Yunanistan’ın ardından dünya 3’üncüsü oldu.

Türkiye’de iller arasındaki sıralamada ise birincilik yine Antalya’da. Bu yıl ilin 197 plaj, 6 marina, 5 yatında toplam 208 Mavi Bayrak dalgalanıyor. İlçeler arasındaki sıralamada ise 47 bayrakla Kemer birinci.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Antalya, İspanya, Mavi Bayraklı, Mavi Bayraklı otel, mavi bayraklı oteller, Mavi Bayraklı plajlar, Turistler, Yunanistan,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları