Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Mavi Bayraklı otellerin en çevrecisi Rixos Lares seçildi

02 Temmuz, 2013 | 14:20

Mavi Bayraklı otellerin en çevrecisi Rixos Lares seçildi TURÇEV (Türkiye Çevre Eğitim Vakfı ) ‘in her yıl düzenlediği yarışmada, Rixos Lares; Kültür ve Turizm Bakanlığı, Çevre ve Orman Bakanlığı, Bölgesel Çevre Merkezi (REC) ve Akademisyenlerden oluşan Ulusal Jüri üyeleri tarafından “En iyi Çevre Etkinlikleri” ödülünü aldı.

Değerlendirmeye 355 mavi bayrak plajlı turistik tesis katılarak bir yıllık enerji, tasarruf, sosyal faaliyetler, koruma altına alınan canlılar ve endemic türler, misafirlere yönelik çevre faaliyetlerini sundu.

Rixos Lares, otuz farklı konuda hazırladığı faaliyet dosyası ile ödülü almaya hak kazandı. Kocaeli İli Kandıra İlçesi Cebeci plajında, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim KARAOSMANOĞLU, Kocaeli Valisi Ercan TOPACA, TURÇEV yönetim kurulu Başkanı Rıza Tevfik EKİPMEN ve Kocaeli Milletvekilleri Fikri IŞIK, Zeki AKGÜN, Mehmet Ali OKURU’un katılımları ile gerçekleşen törende Rixos Lares Genel Müdürü Cüneyt Kuru ödülü aldı.

Muratpaşa Kaymakamı Sn Fatih KOCABAŞ, Rixos Lares Genel Müdürü Cüneyt KURU’yu Kaymakamlığa davet ederek, çevreye verilen destek ve ödülün Muratpaşa İlçesine kazandırılmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek Rixos Lares’ I tebrik etti.

“En İyi Çevre Etkinlikleri Ödülü” bir yıl boyunca Mavi Bayrak El Kitabı’nda yayınlanacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
en çevreci otel, Mavi Bayrak El Kitabı, Mavi Bayraklı otel, mavi bayraklı oteller, Rixos Lares, Rixos Lares Genel Müdürü Cüneyt Kuru, Rixos Lares Otel, Rixos Lares oteli, Türkiye Çevre Eğitim, Türkiye Çevre Eğitim Vakfı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları