Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Mauritus ‘a gelen turist sayısı her yıl artıyor

02 Temmuz, 2011 | 16:12

Mauritus ‘a gelen turist sayısı her yıl artıyor / Turizm Haberleri

Mauritus sahilleri şöhretini her geçen gün arttırıyor… Hint Okyanusu’ndaki Mauritus adası, geçen yıla oranla daha fazla tercih edildi.

Uzmanlar Mayıs ayı raporlarına göre turist sayısında % 4’lük bir artış olduğunu belirtiyorlar.

Geçen yıla oranla daha çok turistin ziyaret ettiği Mauritus Sahilleri; doğası, denizi,kumu, aktiviteleri ile ileriki yıllarda daha çoktercih edilen bir turizm merkezi haline gelecek.

Genellikle Avrupalı turistlerin akın ettiği Mauritus Sahilleri, birçok ünlü isme, moda çekimlerine ve filmlere de  ev sahipliği yapıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Mauritus, Mauritus sahilleri, Mauritus turist, Mauritus turist sayısı, Mauritus turizm, Mauritus Ünlüler, Turizm Haberleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları