Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Mauritus sahilleri dünyaca ünlü isimlere ev sahipliği yapıyor

21 Nisan, 2010 | 16:48

Hint Okyanusu’ndaki Mauritus adası, dünyaca ünlü isimlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz aylarda ünlü fotoğrafçı Nihat Odabaşı’nın objektifine poz vermek için Mauritus adasına giden Elizabeth Hurley, 5 günlük bir çalışma ile çekimlerini tamamladı.

45 yaşındaki Elizabeth Hurley verdiği pozlar ile Mauritus sahillerinin ısısını iki katına çıkarıyor. Mauritus denizi, güneşi, havası, doğası ile fotoğraf çekmek için mükemmel bir doğal fon.

Nihat Odabaşı yere göğe sığdıramadığı ünlü model Elizabeth  Hurley için şunları söylüyor: ” Liz’in enerjisi çok az görülebilecek türden.Sabah 4’te kalkıp makyajını yaptırıyor.Altıda da objektifin önüne geçiyor.Amaç güneşin en yumuşak olduğu yeni doğum anını kaçırmamak. O saatten akşam güneşin battığı sekize kadar çalışıyoruz hergün. Hem Liz’in yüzü olduğu makyaj markası hem de kendi adını taşıyan bikinilerinin reklamı için çekim yapıyorum…”

Elizabeth Hurley çekimlerden fırsat buldukça eşi Arun Nayar ve oğlu Damian Charles ile Mauritus adasının güzelliklerinin tadını çıkarttı. Ailesiyle tatil yapma imkanı da bulan ünlü model tatili ve işi birarada yapmanın mutluluğunu çekimlere de yansıttı.

Ayrıca Elizabeth Hurley, Mauritius Adası’nda poz verdiği Nihat Odabaşı için, ‘Dünyanın en iyisi’ yorumunu yaptı.

İşte Mauritus çekimlerinden bazı kareler:

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Arun Nayar, Damian Charles, Elizabeth Hurley, Elizabeth Hurley bihat Odabaşı, Elizabeth Hurley Bikini, Elizabeth Hurley Fotoğrafları, Elizabeth Hurley Mauritus, Elizabeth Hurley Resimleri, Mauritus Liz Hurley, Mauritus sahilleri, Mauritus sahilleri Fotoğraf Çekimi, Mauritus Ünlüler, Nihat Odabaşı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları