Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Matrakçı Nasuh sergisi Japonya’da

05 Eylül, 2016 | 07:11

16. Yüzyıl Dahisi Matrakçı Nasuh Matrakçı Nasuh’un nakkaş yönlerini anlatan “16. Yüzyıl Dahisi Matrakçı Nasuh” sergisi Japonya’nın başkenti Tokyo’da sanatseverlerin beğenisine sunuluyor.

Matrakçı Nasuh’un şair, hattat ve nakkaş yönlerinin anlatıldığı 41 eserden oluşan “16. Yüzyıl Dahisi Matrakçı Nasuh” sergisi, Tokyo’da açıldı.

Tokyo Shibuya Culture Center Owada Gallery’de Japon sanatseverlerin beğenisine sunulan sergide, Matrakçı Nasuh’un minyatürleriyle Osmanlı seferleri anlatılıyor. 1 Eylül’de Tokyo’da açılan ve Japon sanatseverlerin ilk günden itibaren yoğun ilgi gösterdiği sergi, 8 Eylül’e kadar ziyaret edilebilecek.

Sergi, Tokyo’dan sonra Paris, Washington, Roma, Budapeşte ve Ankara’da da sanatseverlerle buluşacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Japonya tokyo, Matrakçı Nasuh, Matrakçı Nasuh Japonya, Matrakçı Nasuh sergisi, Matrakçı Nasuh Tokyo, Tokyo, Tokyo japonya, Tokyo Shibuya Culture Center Owada Gallery,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları