Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

MASTOB, Frankfurt’ta Manavgat’ı tanıttı

31 Ağustos, 2012 | 12:11

Manavgat Side Turistik Otelciler Birliği Derneği (MASTOB), Almanya’nın Frankfurt şehrinde düzenlenen festivalde Almanlara turizm yatırımlarıyla ön plana çıkan Manavgat’ı tanıttı.

MASTOB, Almanya Frankfurt Kültür ve Turizm Ataşeliği’nin geleneksel olarak düzenlediği ‘Museums Ufer Fest’ etkinliğine katıldı. Dernek tarafından açılan stantta Manavgat’ın tarihi ve doğal güzelliklerinin tanıtımı yapıldı.

MATOB Başkanı Cengiz Haydar Barut, Frankfurt Festivali’nin içinde yer alan ve Main Nehri kıyısında yapılan festivalin 3 gün sürdüğünü söyledi. Toplam 160 bin kişinin ziyaret ettiği festivale Türkiye’nin turizmde rakiplerinden İspanya‘nın da katıldığını belirten Barut, Türkiye standında Side ve Manavgat’ın tarihi ve doğal güzelliklerini anlatan kitapçıkları ve değişik türde hazırladıkları tanıtım malzemesini direkt olarak tüketiciye sunma imkânı bulduklarını kaydetti.

Barut, “Ülkemizin ve bölgemizin yurt dışında tanıtımı için kış ve yaz turizm fuarlarına katılıyoruz. Fuarlara bölgemiz ve ülkemizin tanıtımına büyük katkı sağlıyor. Frankfurt Fuarı’nda bölgemizi doğrudan tanıtma fırsatı bulduk.” dedi.

Bölge destinasyonuna gelen turistlerin yüzde 56’sını Almaların oluşturduğunu, bunu ikinci sırada Rusların ve üçüncü sırada ise İngilizler geldiğini ifade etti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Frankfurt, Frankfurt Festivali, Frankfurt Fuarı, Manavgat, manavgat tanıtımı, Manavgat turizm, MASTOB, MASTOB Frankfurt Manavgat, MATOB Başkanı Cengiz Haydar Barut,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
hüseyin
31 Ağustos, 2012

yapılan etkinliğe ikimilyonsekizyüzbin(2.800.000) kişi katılmıştır

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Ağustos 31st, 2012 at 19:22 hüseyin mention something about this post....

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları