Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

MasterCard Dünyanın En İyi Turizm Destinasyonu Bangkok

28 Nisan, 2017 | 14:46
Bangkok MasterCard Listesi

Bangkok MasterCard Listesi

 

MasterCard Dünyanın En İyi 20 Turizm Destinasyonu Açıklandı; En İyisi Bangkok Seçildi

MasterCard her sene dünyanın en iyi 20 turizm destinasyonları seyahat edenlerin oylaması sonucunda 2017 listesi yayınlandı. En İyi Turizm Destinasyonunda 2017’nin kazananı Tayland‘ın başkenti Bangkok birinci oldu. En çok harcama yapılan şehir ise Singapur oldu. 2017 listesinde yer alan Hindistan şehirleri ise Mumbai ve Chennai listede yükselişte devam etti. Mumbai 15.inci sırada, Chennai ise 13.üncü sırada yer aldı.

MasterCard’ın Asya ve Pasifik destinasyonlarında  yaptığı sıralama 177 turizm destinasyonu ve 22 ülkeden seçilmektedir. Singapur 2016 ve 2017 yıllarının da en çok harcama yapılan destinasyon olduğu belirtildi. Bangkok ise seyahatçilerin en çok tercih ettiği destinasyon olma özelliğinde uzakdoğu‘nun önde gelen iki büyük destinasyonu olma yolunda ilerliyorlar.

Uzakdoğu’da tatili planlayanlar ve balayı çiftelerinin uzakdoğu’da güzel bir tatil geçirme istekleri için bir çok imkan sunan (WTS) World Travel Service ise, MasterCard’ın Dünyanın En İyi 20 Turizm Destinasyonu listesinde’ki Bangkok ve Singapur için, hatta diğer uzakdoğu destinasyonları için avantajlı fırsatlar sunarak, yaz döneminde seyahat sevenlerin bu destinasyonlara yönelmesini sağlamıştır.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bangkok, En İyi Turizm Destinasyonu, MasterCard, Tayland,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları