Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Maskelerin Şehri Venedik’e 2019’da Radisson Blu Hotel Açılıyor

24 Ekim, 2017 | 11:40

Piazza San Marco Radison Blu

 

Maskeli Karnavalı ve Tarihi dokusuyla ünlü olan İtalya’nın Venedik şehrinde, Carlson Rezidor Hotel Group 2019 yılında Radison Blu Hotel’i açmak için anlaşma imzaladı.

Carlson Rezidor Hotel Group, ünlü San Marco Meydanı’ndan sadece birkaç adım uzaklıkta, Venedik’in San Marco bölgesinin iç kesiminde kanal tarafına doğru bir otel ile uzun vadeli bir yönetim anlaşması imzaladı. Radisson Blu Hotel, Venedik San Marco’nun 2019 yılının sonuna kadar hizmet vermesi bekleniyor.

Carlson Rezidor Hotel Group’un kalkınma sorumlusu Elie Younes “Bu imza, Avrupa’nın en ünlü destinasyonlarından birine girdiğimizi gösteriyor” dedi. “Önceliklerimizden biri, özellikle Batı Avrupa’daki olgun pazarlarımızda büyümemizi canlandırmaktır ve Venedik yeni büyüme stratejisinin ideal bir başlangıcıdır.” ”

Şehrin turistik bölgesinin kalbinde yer alan Radisson Blu Hotel, Venedik San Marco’ya, en üst düzey alışveriş bölgelerine kolayca ulaşılabilecek mesafede yer almaktadır.

 

Venedik Karnavalı

 

Venedik Maske Karnavalı Hazırlıkları Başladı

Tarihi bir yeri olan Venedik Maske Karnavalı, her sene 27 ocak ile 13 şubat arasında düzenlenen ve dünyanın dört bir tarafından turist akınına uğrayan bu festival için hazırlıklar Venedik de başlandı. Bu sene de yoğun ilgi beklenen festival için, geçiş kortejleri provalarını sürdürmekteler.

Venedik festivaline katılmak isteyen tatilciler için ise World Travel Service (WTS) Venedik Karnavalı turu için özel programlar hazırladığını duyurdu.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Carlson Rezidor Hotel Group, Radison Blu Hotel, Venedik, Venedik Maske Karnavalı, Venedik San Marco,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları