Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Marriott’dan Dubai’deki Yeni Oteline Koordinatör Atadı

14 Ağustos, 2017 | 10:13

stuart birkwood

Marriott International, Stuart Birkwood’un Dubai’deki yeni otelinin başına getirildiğini açıkladı

Birkwood, üç otelin genelinde 500’den fazla oda, sekiz yiyecek ve içecek merkezi ve tesisinin açılışını ve operasyonlarını denetleyecek. Yıl sonuna kadar hizmete girecek olan Aloft Me’aisem,  odalar ile canlı bir sosyal ortam sunarken, Element Me’aisem, günümüzün anlayışlı ve çevreye duyarlı ziyaretçilere hitap edecek. Element Me’aisem, Element markasının Ortadoğu’da ilk kez yerini alacak.

Al Maktoum Uluslararası Havaalanı’nın girişinde bulunan 145 odalı Aloft Dubai South, 2018 yılının ilk yarısında açılması planlanıyor.

Birkwood, Birleşik Arap Emirlikleri, Polonya, Finlandiya, İngiltere ve Suudi Arabistan’da 25 yılı aşkın otel  tecrübesine sahiptir. İş hayatına 1994 yılında Birleşik Krallık’ta Hilton ile başladı ve sonrasında  Sheraton Skyline Hotel & Konferans Merkezi, Sheraton Warsaw Hotel & Towers ve Hotel Kamp gibi dünyaca ünlü otellerin bazılarında çalıştı.

Birkwood, 2008 yılında Sheraton Riyadh Hotel & Towers’da ilk genel müdür rolünü kabul etti ve 2012’de Riyad için TripAdvisor üzerinde 1 numaralı otel konumunu aldı. 2015 yılında Le Meridien Abu Dhabi’de genel müdür olarak çalıştı.

Birkwood, atamayla ilgili yorum yaparak şunları söyledi: “Aloft & Element deneyimlerini, uygun bir fiyata modern, kentsel tarzda bir deneyim sunarak konaklama endüstrisini geliştirerek, Dubai’ye sunmaktan heyecan duyuyoruz. Üç mülkün başarılı bir şekilde açılması ve çalıştırılması için harika bir ekiple birlikte çalışmayı dört gözle bekliyorum. ”

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dubai, Marritt International, Stuart Birkwood,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları