Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Marriott, Ürdün’de Ritz-Carlton Markasını Tanıtacak

15 Mayıs, 2017 | 09:17
Ritz Carlton Ürdün

Ritz Carlton Ürdün

 

Marriott, Ürdün’de Ritz-Carlton Markasını Tanıtacak

Marriot International ve Al Eqbal Gayrimenkul Ritz-Carlton markasının Ürdün’de açılma projesi için iş birliği anlaşmasını geçen gün yapılan basın toplantısında imzaladılar. Ritz-Carlton Hotel

rdün, Marriot International ve Al Eqbal Gayrimenkul Geliştirme Ritz-Carlton markasının ilk İşaretleme 2020 yılında tamamlanması planlanıyor Amman Ritz-Carlton Hotel and Residences, Kurma bir anlaşmanın imzalanması Açıklandı mı. Basın toplantısı ve imza törenini Marriott International’den Alex Kyriakidis ve Al Eqbal Gayrimenkul’den Tawfiq Fakhouri gerçekleştirdi. Ritz-Carlton, Ürdün’ün başkenti Amman’da şehir merkezinde yer alacaktır. Açılması 2020’de planlanmaktadır. Otel 233 oda ve bir çok özel restoran ile hizmet verecek şekilde düzenlenecektir.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Marriott International, Ritz Carlton, Ürdün,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları