Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Marriott, Ürdün’de Ritz-Carlton Markasını Tanıtacak

15 Mayıs, 2017 | 09:17
Ritz Carlton Ürdün

Ritz Carlton Ürdün

 

Marriott, Ürdün’de Ritz-Carlton Markasını Tanıtacak

Marriot International ve Al Eqbal Gayrimenkul Ritz-Carlton markasının Ürdün’de açılma projesi için iş birliği anlaşmasını geçen gün yapılan basın toplantısında imzaladılar. Ritz-Carlton Hotel

rdün, Marriot International ve Al Eqbal Gayrimenkul Geliştirme Ritz-Carlton markasının ilk İşaretleme 2020 yılında tamamlanması planlanıyor Amman Ritz-Carlton Hotel and Residences, Kurma bir anlaşmanın imzalanması Açıklandı mı. Basın toplantısı ve imza törenini Marriott International’den Alex Kyriakidis ve Al Eqbal Gayrimenkul’den Tawfiq Fakhouri gerçekleştirdi. Ritz-Carlton, Ürdün’ün başkenti Amman’da şehir merkezinde yer alacaktır. Açılması 2020’de planlanmaktadır. Otel 233 oda ve bir çok özel restoran ile hizmet verecek şekilde düzenlenecektir.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Marriott International, Ritz Carlton, Ürdün,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları