Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Marriott Otel’den sıra dışı yenilik: “Duş alırken, kayıt altına al”

28 Aralık, 2017 | 12:06

Dünyaca ünlü Marriott Oteller Zinciri, sıra dışı bir hizmeti konuklarına sunmaya hazırlanıyor: Duş alırken, aklına gelenleri kayıt altına al!

Marriott Oteller Zinciri müşterilerinin duş alırken ne yaptığını kayıt altına almak istiyor!

Ünlü oteller zinciri Marriott, konuklarının aklına gelen fikirlerin her ne durumda ve nerede olurlarsa olsunlar boşa gitmesini istemiyor. Bu fikirden yola çıkarak teknolojinin sınırlarını zorlayan Marriott  Oteller zinciri yöneticileri, müşterileri için üzerine bir şeyleri ‘karalayabilecekleri bir duşa kabini keşfettiler.

Buharla kaplanan cam her evde böyle bir hizmeti sunabileceği akıllara gelse de esas olay burada ortaya çıkıyor. Ünlü otel zinciri, müşterilerinin duşta çizdiği her şeyi dijital ortamda kaydedip, kendilerine sunabilecek.

Proje anketlerden çıktı!

Proje, müşterilerin doldurduğu anketlerden yola çıkarılarak ortaya çıkmış. İş için seyahat eden misafirlerin yarısına yakını duş aldıkları esnada akıllarına yaratıcı fikirler geldiğini, ancak bunları not edemediklerini ifade etmiş.

Marriott Oteller’in uygulayacağı ‘teknolojik duş’ videosunu buradan izleyebilirsiniz..

Dokunmaya duyarlı bu duşa kabinin kaydettiği veriler istenildiği takdirde tabletle misafirlere sunulabilecek. İş adamları da duştan çıktıkları anda akıllarına gelen taze fikirleri gerekli yerlere gönderebilecek.

Matthew Carroll: Bizim bile hayallerimizin ötesinde

Marriott Oteller Marka Müdürü Matthew Carroll, “Müşteri deneyimlerimizi artırmaya yönelik sürekli yeni teknolojiler arayışındayız. Bu duşa kabin teknolojisi bizim bile hayallerimizin ötesinde bir buluş ve de oldukça eğlenceli” yorumunda bulundu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Duşta yazı yazmak, Marriott Oteller Marka Müdürü Matthew Carroll, Marriott Oteller Zinciri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları