Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Marriott Dünya Zincir Otelleri Sıralamasında Birinci

27 Haziran, 2017 | 07:21
Marriott Grubu

Marriott Grubu

Marriott, dünya zincir otelleri sıralamasında birinci sıradaki yerini korumaya devam ediyor.

 

Marriott Dünya Zincir Otelleri Sıralamasında Birinci

Hosteltur, İspanyol turizm gazetesinin yaptığı habere göre, Marriott dünyadaki zincir otelleri arasında en çok otele ve en çok otel projesine sahip otel zinciri olarak birinci sıradaki yerini korumaya devam ediyor.

Dünya üzerinde günümüzde 5.657 adet otel projesi bulunmaktadır. Bu otel projelerin çoğu Asya kıtasında yer almaktadır. Projeler modern mimari ile yapılırken, turizm sektöründe lider olmak isteyen oteller projelerin yanı sıra bir çok fiyatlandırma stratejisine de yer vermektedir.

Marriott grubu, şu anda otel projeleri sıralamasında  birinci sırada yer alan global bir turizm firmasıdır. Marriott grubu, toplamda 1,084 adet otel projesi bulunmaktadır. Bu projelerden 976 adet otel 3, 5 ve 5 yıldızlı kategorilerden oluşmaktadır.

Hilton WorldWide  İkinci Sırada Yer Alıyor

Marriott grubu takip eden otel ise 1,056 proje ile Hilton WorldWide zincir otelleri olarak TopHotel otel projeleri listesinde açıklanmıştır.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dünya Zincir Otel Sıralaması, Hilton, Hosteltur, Marriott, TopHotel,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları