Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Marriott Dünya Zincir Otelleri Sıralamasında Birinci

27 Haziran, 2017 | 07:21
Marriott Grubu

Marriott Grubu

Marriott, dünya zincir otelleri sıralamasında birinci sıradaki yerini korumaya devam ediyor.

 

Marriott Dünya Zincir Otelleri Sıralamasında Birinci

Hosteltur, İspanyol turizm gazetesinin yaptığı habere göre, Marriott dünyadaki zincir otelleri arasında en çok otele ve en çok otel projesine sahip otel zinciri olarak birinci sıradaki yerini korumaya devam ediyor.

Dünya üzerinde günümüzde 5.657 adet otel projesi bulunmaktadır. Bu otel projelerin çoğu Asya kıtasında yer almaktadır. Projeler modern mimari ile yapılırken, turizm sektöründe lider olmak isteyen oteller projelerin yanı sıra bir çok fiyatlandırma stratejisine de yer vermektedir.

Marriott grubu, şu anda otel projeleri sıralamasında  birinci sırada yer alan global bir turizm firmasıdır. Marriott grubu, toplamda 1,084 adet otel projesi bulunmaktadır. Bu projelerden 976 adet otel 3, 5 ve 5 yıldızlı kategorilerden oluşmaktadır.

Hilton WorldWide  İkinci Sırada Yer Alıyor

Marriott grubu takip eden otel ise 1,056 proje ile Hilton WorldWide zincir otelleri olarak TopHotel otel projeleri listesinde açıklanmıştır.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dünya Zincir Otel Sıralaması, Hilton, Hosteltur, Marriott, TopHotel,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları