Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Marriot, İstanbul’a bir otel daha açtı

16 Ekim, 2009 | 12:28

Marriot Dünyanın önde gelen otel zincirleri arasında yer alan Amerikan Marriott Grubu’nun, İstanbul’daki yeni oteli hizmete girdi.

Turistleri ve Anadolu’dan İstanbul’a toplantı için gelen iş adamlarını hedef alan Marriott Courtyard İstanbul Airport Hotel’in her türlü teknolojik imkanın ve konforun sağlandığı 7 adet toplantı salonu bulunuyor.

Genel Müdürlüğünü Wolfgang Koller’in, Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığını Arcan Bayraktaroğlu’nun yaptığı 262 odalı otel, İstanbul Atatürk Havalimanı ile İstanbul’un önemli kongre ve fuar merkezleri arasında konumlanıyor. İlk otelini 1927 yılında Washington’da açan Marriott’un, bugün 67 ülkede 3 bin 200 oteli bulunuyor. Marriott Courtyard İstanbul Airport Hotel’in dahil olduğu Courtyard by Marriott segmentinin ise 28 ülkede 800’ün üzerinde oteli var.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Amerikan Marriott Grubu, Arcan Bayraktaroğlu, İstanbul Atatürk Havalimanı, Marriot İstanbul, Marriott, Marriott Courtyard, Marriott Courtyard Haberleri, Marriott Courtyard İstanbul Airport, Marriott Courtyard İstanbul Airport Hotel, Marriott Haberleri, Marriott Otelleri, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri, Washington, Washington Marriot, Wolfgang Koller,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları