Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Marmaris’ten Santorini’ye

29 Eylül, 2009 | 16:17

Costa Serena Costa Mediterrane adlı lüks yolcu gemisi ilk defa Marmaris Limanına demirledi.

2003 yılında yapılan 292 metre uzunluğunda bulunan ve 86 bin groston ağırlığında olan lüks gemide 2231 yolcu bulunuyor. Bu yolculara 897 personel hizmet veriyor. Dev gemide Restoranlar, bar, casino, koşu pisti, jimnastik salonu, 3 yüzme havuzu, alışveriş merkezi, konferans salonu ve bir de tiyatro salonu bulunuyor. Ayrıca gemi dalgalı denizde sallanmaya karşı özel bir sistemle donatılarak yolcuların rahatı en üst düzeyde sağlanıyor.

Lüks gemiden inen turistler ilçeyi hareketlendirirken, çarşı esnafının yüzünü güldürdü. Güney Kıbrıs’ın Limasol kentinden gelen ve akşam saatlerinde Marmaris’ten ayrılacak olan geminin Yunanistan’ın Santorini adasına gideceği öğrenildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Balayı, Fira Bölgesi, Kamari bölgesi, Kos Adası, Kos Adası Balayı, Santorini, Santorini Balayı, Santorini Manzaraları, Santorini Turları, Santorini’de balayı, Yunan Adaları Tatil, Yunan Adaları Turları, Yunan adalarında balayı, Yunan adalarında gece hayatı, Yunan adalarında tatil, Yunanistan,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları