Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Marmaris’te kruvaziyer sezonu Aida Diva ile açıldı

03 Nisan, 2014 | 17:26

Gemi turları için en çok tercih edilen limanlardan olan Marmaris’e dünyanın en büyük yolcu gemilerinden biri olan İtalyan bayraklı Aida Diva bu sezon ilk kez yanaştı.

Yunanistan’ın Heraklion Limanı’ndan gelen ve büyüklüğü ile isminden dolayı “denizlerin divası” olarak adlandırılan dev kruvaziyer, Marmaris Limanı’nın büyük rıhtımına yanaştırıldı. 2 bin yolcu ve 607 personeli bulunan 11 katlı dev gemi özellikle ilçede tatilini geçiren turistlerin ilgisini çekti. Bazı turistler, geminin önünde hatıra fotoğrafı çektirdi.

Gümrük işlemlerinin tamamlanmasının ardından gemiden inen turistler, havanın sıcak olmasını fırsat bilerek Yat Limanı ve Kordon Caddesi’nde yürüyüş yaptı, deniz kenarındaki kafeterya ve restoranlarda oturarak güneşlendi.

Turistlerin bazıları günlük tekne turlarına katılarak Güney Ege’nin ünlü koylarını yakından görme fırsatını elde ederken, şehir merkezinde gününü geçirmek isteyen yolcular ise Marmaris Kapalı Çarşısı’nda alışveriş yaptı, tarihi öneme sahip yerleri ziyaret etti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Aida Diva, aida diva marmaris, Gemi Turları, gemi turları marmaris, gemi turları sezonu, Kruvaziyer, marmaris aida diva, marmaris gemi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları