Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Marmaris’te gaspçı dehşeti

19 Haziran, 2009 | 12:38

Marmaris gaspTurizm merkezlerinden Marmaris ilginç bir gasp olayına sahne oldu. Kız arkadaşıyla öpüşen İngiliz turist Crant Foster bir anda neye uğradığını şaşırdı.

27 yaşındaki turistin bileğindeki künyesini kopartarak çalıp kaçan H.S., polis tarafından yakalandı.
Kız arkadaşı Louren Maapherson ile dün gece diskoya giden Foster, Uzunyalı Mevkii’ndeki otellerine dönmek üzere yürüyerek yola çıktı. Bir ara Crant Foster, kız arkadaşına sarılarak öpmeye başladı. Bu sırada yanlarına yaklaşan 20 yaşındaki H.S., birden üzerine atladığı gençlerden Crant Foster’in bileğindeki altın künyeyi kopartarak çaldı.

Kendisine engel olmak isteyen iki genci iterek düşüren H.S., koşarak Siteler Mevkii’ne doğru koşmaya başladı. Gençlerin çığlıkları üzerine devriye görevi yapan sivil polis ekibi olayı fark ederek H.S.’yi kovalamaca sonucu yakaladı. H.S.’nin kaçarken attığı belirlenen künye de bulunarak İngiliz Crant Foster’e teslim edildi.

Gasp, hırsızlık, kapkaç gibi birçok suçtan sabıkalı olduğu belirlenen H.S., polisteki sorgusunda kendisine yöneltilen suçlamaları kabul etmedi. H.S.’nin, işlemlerinin ardından bugün adliyeye sevk edileceği bildirildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Crant Foster, İçmeler, Louren Maapherson, Marmaris, Marmaris Uzunyalı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları