Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Marmaris’de Yaşanan Feci Kazanın Videosu Sosyal Medyayı Salladı

16 Mayıs, 2017 | 18:05
Muğla Marmaris Trafik Kazası

Muğla Marmaris Trafik Kazası

 

Marmaris’de Yaşanan Feci Kazanın Videosu Sosyal Medyayı Salladı

13 mayıs günü Muğla-Marmaris yolunun Sakar geçidi bölgesinde virajlı yolda bir tur otobüsü devrilmiş ve 24 kişi hayatını kaybetmişti. Kazanın ardından mahkemeye çıkarılan tur otobüsünün sahibi “Taksirle birden fazla kişinin ölümüne neden olmak suçu ile ” tutuklandı.

Kaza 13 mayıs günü saat 12:30 sularında Muğla-Marmaris yolunun Sakar geçidinde virajlı yolda meydana geldi. Tur otobüsü Anneler günü sebebiyle İzmir-Buca’dan, Marmaris gezisi için yola çıkmıştı. Grubu taşıyan otobüs Armağan Serttaş yönetiminde yolculuğuna devam ederken, iddia’ya göre aracın freni boşaldı. Keskin virajların bulunduğu dik rampada sürücü, freni boşalan tur otobüsü ile yokuş aşağı hızlanmaya başladı. Virajı alamayan sürücü, otobüsün kontrolünü kaybederek karşı şeride geçti ve hızını alamayan otobüs 20 metre aşağı yuvarlanarak bir aracın üstüne düştü.

Muğla Valisi Amir Çiçek yaptığı açıklamada 17 kişinin öldüğünü ve 13 kişinin ağır yaralandığını belirtmişti. Daha sonra alınan haberler ile 24 kişinin hayatını kaybettiği ve 10 ağır yaralının olduğu açıklanmıştı. Otobüs’de yolculuk eden anne ve çocuklar ile ailelerin yakınları da bulunmaktaydı. Bu acı haber Türkiye’yi yasa boğarken, ortaya çıkan tur otobüsünün kaza anı videosu sosyal medyayı salladı.

İşte O Video;

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kazanın Videosu, Marmaris, Muğla, Sosyal Medya, Trafik Kazası Videosu, tur otobüsü,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları