Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Marmaris Yacht Charter Show başladı

13 Mayıs, 2013 | 13:55

Marmaris Yacht Charter Show başladı Marmaris’te bu yıl 32’ncisi düzenlenen “Marmaris Yacht Charter Show’a turistlerden büyük ilgi.

Marmaris Yacht Charter Show fuarında milyon dolarlık lüks yatlar görücüye çıktı. Marmaris Uluslararası Yat Kulübü tarafından Marmaris Belediyesi Yat Limanı’nda gerçekleştirilen fuara ziyaretçiler ve turistler, büyük ilgi gösterdi.

Marmaris Uluslararası Yat Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi ve Basın Sözcüsü Halit Kesgin yaptığı açıklamada, Türkiye yat turizminin dünyaya açılan en önemli kapılarından fuarın deniz üzerinde yapılan Türkiye’de tek, dünyada ise sayılı organizasyonlardan olduğunu söyledi.

Fuara 50 yat ile farklı ülkelerden yaklaşık 80 acentenin katıldığını belirten Kesgin, “Yat şova guletler, motor yatlar, bir katamaran ve bir de yelkenli yat katılıyor. Profesyonel fuarın amacı acenteler ile yat sahiplerini buluşturmak. Acenteler yatları ziyaret ederek iş bağlantıları yapıyor” dedi.

Etkinliğe belli bir kategorinin üzerindeki yatların katılabildiğinine işaret eden Kesgin, benzer yat şov organizasyonlarının dünyada sadece 4 yerde yapıldığını anlattı.

Kesgin, fuarın yerli charter yatlar, yerel acenteler ve Türk kıyılarının dünya pazarlarında tanıtım olanağı sağladığını bildirdi. Haftalık kiraları 200 bin dolar Fuara katılan bazı üst sınıf motor yatların boylarına ve barındırdıkları lükse göre fiyatları 500 bin ile 9 milyon avro arasında değişiyor.

Jakuzi, bar, su sporları ile uydu ve internet bağlantısı gibi hizmetler sunulan lüks yatların kalitesine göre haftalık kiralama fiyatı ise 200 bin doları buluyor. Dünyanın birçok yerinden gelen ziyaretçilerin yeni tekneleri ve hizmet standartlarındaki gelişmeleri izledikleri ve yatları gezdikleri “Marmaris Yacht Charter Show”, 16 Mayıs’ta sona erecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Marmaris, Marmaris Haberleri, Marmaris Uluslararası Yat Kulübü, Marmaris Yacht Charter, Marmaris Yacht Charter Show, Marmaris Yacht Charter Show fuarı, Yacht Charter Show,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları