Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Marmaris’te kaybolan turist 5 gündür bulunamadı

24 Nisan, 2010 | 15:08

Muğla’nın Marmaris ilçesinde 5 gün önce kaybolan İngiliz turisti bulmak için çalışmalar yapılıyor.

5 gün önce tatil yaptığı otelden ayrıldıktan sonra haber alınamayan İngiliz turist Michael Dowson’un (45) bulunması için polis ve jandarma ekipleri çalışma yapıyor.

Tatil yaptığı otelin çevresindeki esnafa kayıp İngiliz turistin fotoğrafını gösteren polis ekipleri, turisti görmeleri halinde ”155 Polis İmdat” telefonunu aramalarını istedi.

Marmaris Emniyet Müdürlüğünde görevli dalgıçlar ise İngiliz turistin denizde boğulmuş olma ihtimalini göz önünde bulundurarak Uzunyalı sahilinde arama yaptı. Dalgıçların yaklaşık 1 saat süren çalışmasından bir sonuç alınamadı.

İlçe Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, İngiliz turisti arama çalışmalarında kullanılmak üzere Emniyet Genel Müdürlüğünden özel eğitimli arama köpeği istendiğini, arama çalışmalarının denizde ve karada aralıksız sürdüğünü bildirdi.

Bu arada, kaybolan İngiliz turistin pasaport, kıyafet, para ve değerli eşyalarının oteldeki odasında olduğu ve görevlilerce polise teslim edildiği bildirildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Marmaris, Marmaris İngiliz Turist, Marmaris Otel, Marmaris Otelleri, Marmaris Turist, Marmaris Turizm, Muğla Marmaris, Turizm Haberleri, Turizm Tatil,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları