Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Marmaris, Kısa Film Festivali ile tanışıyor

23 Eylül, 2014 | 15:31

1.Uluslararasi Marmaris Kisa Film Festivali 1. Uluslararası Marmaris Kısa Film Festivali, 24 Eylül’de düzenlenecek gala gecesi ile başlayacak.

Marmaris Martı Resort sponsorluğu ile 24 Eylül’de başlayacak Marmaris Kısa Film Festivali’nin Gala gecesine, Emine Ülker Tarhan, Umur Tarhan, Hilmi Etikan, Gülşen Karakadıoğlu, Levent Üzümcü, Arif Keskiner, Gülsen Tuncer, Engin Ayça, Zeynep Altıok Akatlı, Sabah Duru, Suat Çağlayan, Prof. Oğuz Oyan, Işıl Oyan, Fatih Erkoç, Safa Önal, Ertem Görenç, Tarık Tarcan, Süheyl Batum, Neşe Erberk konuk olarak katılıyor.

Festival kapsamında, 24-27 Eylül tarihleri arasında, ulusal ve uluslararası alanlarda, genç yönetmenlerin filmleri seyirciyle buluşacak. Festival başkanlığını Şeref ÖZTÜRK’ün üstlendiği organizasyona, Türkiye’den 50’ye yakın yönetmen, senarist, oyuncu, yazar ve film eleştirmeni katılıyor.

Danışmanlığını Ahmet Mümtaz İDİL’in üstlendiği festivale çok sayıda başarılı yönetmen ve oyuncu davetli bulunuyor.

Festival ana jüri üyeleri ise Vecdi Sayar, Mustafa Altıoklar, Aslı Şahin, Hayri Çölaşan ve Orhan Aydın’dan oluşurken, ön jüride Prof. Dr. Bülent Özkam, Tarık Alpagut ve Serdar Gürcan yer alıyor.

Uluslararası Marmaris Kısa Film Festivali kapsamında kısa filmler, Marmaris Kültür Evi’nde, sinema salonlarında, kent meydanlarında, halk plajları ve yat limanında kurulacak perdeler ile seyirciyle buluşturulacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
emine ülker tarhan, Hilmi Etikan, Marmaris, Marmaris Kısa Film Festivali, Marmaris Martı Resort, Martı Resort, Uluslararası Marmaris Kısa Film Festivali, Umur Tarhan,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları