Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Marmara Bölgesi Kültür ve Turizm İl Müdürleri toplandı

31 Mart, 2012 | 12:09

Marmara Bölgesi Kültür ve Turizm İl Müdürleri toplandı.

İstanbul Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü koordinatörlüğünde iki ayda bir gerçekleşen Marmara Bölgesi Kültür ve Turizm İl Müdürleri toplantısı, bu kez Yalova Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü ev sahipliğinde yapıldı.

İl müdürleri ilk önce Yalova Valisi Esengül Civelek’i ziyaret etti. Ardından yapılan toplantıda önce Yalova İl Müdürlüğü’nün uygulamaları, sonra da yapılan projeler müzakere edildi.

İstanbul Kültür ve Turizm İl Müdürü Ahmet Emre Bilgili, konuyla ilgili olarak, ”Yaptığımız bu buluşmaları, şehirlerimizde gerçekleşen iyi uygulamaları paylaşmak, pozitif katkılar ortaya çıkarmak ve kültür adına bir değer yaratmak olarak görüyoruz” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ahmet Emre Bilgili, İl Turizm müdürü Ahmet Emre Bilgili, Kültür Turizm İl Müdürleri, Marmara bölgesi, Marmara Bölgesi Kültür ve Turizm İl Müdürleri, Marmara Bölgesi toplantı,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları