Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

MARKA, EMITT 2012 Turizm Fuarı’na hazırlanıyor

04 Ocak, 2012 | 12:46

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) dünyanın en büyük 5. Turizm Organizasyonu olarak anılan 09-12 Şubat 2012 tarihlerde İstanbul’da TÜYAP’ta yapılacak EMITT 2012 Uluslararası Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarına katılmak için hazırlıklarına devam ediyor.

MARKA, 2011 EMITT’te en büyük ve çarpıcı çalışmayı yaparak Kocaeli, Sakarya, Düzce, Bolu ve Yalova illerinin 2 bin 200 metrekarelik tek holde ortak tanıtımını yapmıştı. Geçtiğimiz en iyi konsept düzenlemesi alanında ödül de alan ajans, bu yıl Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı, Batı Karadeniz Kalkınma Birliği ile birlikte 2 bin 460 metrekarelik TÜYAP A salonunda Kocaeli, Sakarya, Düzce, Bolu ve Yalova’nın tanıtımı yapacak. Geçtiğimiz yıl Beylikdüzü – TUYAP Fuar Merkezinde yapılan ve 61.bini tatilci olmak üzere toplam 114 bin kişinin ziyaret ettiği EMITT fuarında, Türkiye’nin belli başlı tüm Seyahat Acenteleri, Tur Operatörleri, Oteller, 2 yüzün üzerinde turistik destinasyon ve 60 ülkeden yüzlerce katılımcı yer aldı. Geçtiğimiz yıl MARKA standına 150 işletmeci ve yerel kuruluş katılmış ve yaklaşık 15 milyon liralık bağlantı sağlanmıştı.

MARKA, ilk iki günü turizm profesyonellerine, son iki günü ise halka da açık olan EMITT 2012 Uluslararası Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarına yer alacak konseptler için çalışmalar tamamlandı ve çarpıcı etkinlikler planlandı.. Bölgenin turizm değerlerinin en iyi şekilde tanıtılmasını amaçlayan MARKA çalışmalarını İl Kültür ve Turizm Müdürlükleriyle birlikte yürütüyor.

Bölgedeki tur operatörleri ve oteller başta olmak üzere turizm sektöründen aktörler için bir fırsat olarak değerlendirilen fuara katılmak ve ayrıntılı bilgi almak için ilgililerin Kocaeli, Sakarya, Düzce, Bolu ve Yalova Kültür ve Turizm İl Müdürlükleriyle irtibata geçmeleri gerekiyor.

Geçen yıl 4 gün içinde 114 binin üzerinde kişi tarafından ziyaret edilen EMITT fuarında bu yıl 60’ın üzerinde ülkeden 4 bin 500 civarında katılımcı hazır bulunacak. Türkiye’nin turizmdeki durumuna ayna tutan EMITT, uluslararası turizm dünyasında da büyük ilgi görüyor. EMITT’e bu yıl dünyanın dört bir yanından toplam 60’ın üzerinde ülkenin katılması bekleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bolu, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı, Düzce, EMITT 2012, EMITT 2012 Turizm Fuarı, EMITT fuarı, Kocaeli, MARKA, Sakarya, Turizm, Turizm Fuarı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları