Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Mario Balotelli Miami’de tatil yapıyor ama…

07 Temmuz, 2014 | 11:57

İtalya’nın hırçın çocuğu Mario Balotelli, ülkesinin Dünya Kupası’ndan elenmesinin ardından soluğu Miami’de aldı. miami-tatil

Nişanlısı Fanny Neguesha ile Miami’de tatile yapan Süper Mario lakaplı İtalyan futbolcu Balotelli, kaldığı otelin balkonunda sigara içerken objektiflere takıldı.

Gazetecilerin kendisini görüntülemesine aldırış etmeyen yıldız futbolcu sigara içmeye devam etti. İtalya ve İngiltere’de sık sık sigara içtiği için eleştiri konusu olan Balotelli, bakalım bu karelerin ardından ülkesinde nasıl karşılanacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dünya Kupası, dünya kupası maçları, İtalya, İtalya dünya kupası, İtalya Haberleri, Mario Balotelli, Mario Balotelli amerika, Mario Balotelli Dünya kupası, Mario Balotelli italya, Mario Balotelli miami, Mario Balotelli sigara, Miami, Miami Amerika, Miami Tatil,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları