Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Maria Sharapova Meksika Açık’a iyi başladı

25 Şubat, 2015 | 10:11

Meksika Açık Tenis Turnuvası ilk gün maçları tamamlandı. Kadınlarda bir numaralı seribaşı Rus Maria Sharapova, üst tura yükseldi.

Meksika’nın Acapulco kentinde düzenlenen Meksika Açık Tenis Turnuvası, dün oynanan ilk gün maçlarıyla başladı. Turnuvanın ilk gününde, erkeklerde Kevin Anderson, Alexandr Dolgopolov, Santiago Giraldo ve Benjamin Becker, kadınlarda ise Rus raket Maria Sharapova, bir üst tura yükselme başarısı gösterdi.

Toplam 1 milyon 450 bin dolar ödül dağıtılacak turnuvada gözler, Maria Sharapova’nın üzerindeydi. Kadınlarda bir numaralı seribaşı olan Rus tenisçi, ABD’li Shelby Rogers’ı 6-4 ve 6-1’lik setlerle yenerek 2’inci tura yükseldi.

maria-sharapova-meksika

Serena Williams’a Avustralya Açık finalinde kaybeden Maria Sharapova, Meksika’da katıldığı turnuvada aynı zamanda güzel de bir tatil geçiriyor. Antrenman ve maç günleri dışında Meksika’nın dünyaca ünlü sahillerinde vakit geçiren Rus tenisçi, Avustralya’daki mağlubiyeti unutma çabasında.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Acapulco, Acapulco meksika, Maria Sharapova, Maria Sharapova haberleri, Maria Sharapova meksika, Maria Sharapova meksika açık, Maria Sharapova Rusya, Meksika Açık, Meksika Açık Tenis Turnuvası, Rus Maria Sharapova, Tenis Turnuvası,

Turizm Yorumları

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları